Dovolenka Bali

Dovolenka Bali

Dovolenka Bali

Rozhodli ste sa pre exotickú dovolenku na Bali a nechcete len ležať na pláži, ale tiež poznať miestne zaujímavosti? Naše relaxačné a aktívne programy ZÁŽITKOVÁ DOVOLENKA BALI vás prekvapí svojou originalitou a bohatým programom. Užite si exotické pláže a spoznajte balijskú kulzúru zároveň. Ukážeme vám miesta, ktoré nie sú zasiahnuté masovou turistikou.

ZÁJAZDY BALI - lokálne znalosti, profesionálni sprievodcovia, poznajte Bali a Indonéziu očami miestnych.

Dovolenka Bali lacne a kvalitne - na čo si dať pozor

Vaše predstavy o dovolenke na Bali sa často môžu líšiť od reailty na mieste.Preto doporučujeme dbať na nasledujúce doporučenie:

Starostlivo vyberajte ubytovanie vo vhodných lokalitách. Niektoré miesta na južnom pobreží Bali ako Kuta a Legian nie sú vhodné pre plnohodnotnú relaxáciu.Na mnohých miestach je veľké množstvo turistov a preľudnené pláže.

Kvalitné ubytovanie na pláži nemusí za každú cenu zruinovať váš rozpčet.Na Bali je stále možné nájsť krásne lokality pri mori za rozumnú cenu.

Nezostávajte po celú dobu na jednom mieste a v jednom hotely. Pri jednodenných výletoch do vnútra Bali strávite väčšinu času v zápchách, veľa neuvidíte a Bali naozaj nespoznáte.

.

Dovolenka Bali — plánujte s predstihom

Plánujte dovolenku v predstihu niekoľko mesiacov , ceny leteniek rezervovaných v predstihu sú cenovo veľmi cenovo výhodné, často dostanete nižší tarif letenky, ktorý je k dispozícií z čakacej listiny. Pre viac informácií nás kontaktujte info@bali-indonezia.sk

Nezabudnite navštíviť vnútrozemie a sever Bali, kde sa dá príjemne relaxovať a zoznáviť sa s kultúrou a pohostinnosťou pôvodných obyvateľov ostrova.

Cestujte bez stresu, pripravte si poriadne itinerár vašho zájazdu a presvedčte sa, že váš plán je zrealizovatelný. Konzultujte vašu cestu s odborníkmi.

Presvedčte sa, že váš vodič/sprievodca naozaj pozná zaujímavé miesta na Bali a nechce vám ukázat iba preplnené turistické atrakcie.

Dovolenka Bali z dielne Go2Indonesia

Go2indonesia garantuje európsku kvalitu služieb za nízké ceny pre vašu dovolenku na Bali. Ostrov Bali a celú Indonéziu sme mnohokrát precestovali, sami sme vyskúšali mnoho aktivít a túr , navštívili sme veľa zaujímavých destinácií.

Ponúkame vám zážitky a zaujímavý program na ostrove Bali a v Indonézií.Pri plánovaní vychádzame z našej dlhodobej praxe sprievodcov a cestovateľov, a z relevantných a overených informácií.
.
NOVINKA - kombinácia pobytového a poznávacieho zájazdu na Bali