Letenky Indonézia

Ako sa dostať lacno do Indonézie

turistika

scenérie

pamiatky

náboženstvo

mesto

Indonézia je od Európy relatívne ďaleko. Napriek tomu z Prahy nájde množstvo výhodných leteniek do Indonézie. Pri rezervácii starostlivo zvažujte Vašu cieľovú destináciu. Ak plánujete navštíviť viac ostrovov Indonézie, určite sa oplatí zvoliť rozdielnu príletovú a odletovú destináciu, prípadne ako destináciu zvoliť blízky Singapur alebo Kuala Lumpur. Vnútroštátne prelety v rámci Indonézie už nie sú tak jednoduché ako to vyzerá, je treba mať sa na pozore, akú linku, resp. spoločnosť plánujete využiť.

Letenky Indonézia
Letenky Indonésie

Letenky do Indonézie od špecialistov

Letenky Indonézia – cestujte za bezkonkurenčné ceny! Dokážeme pre Vás zaistiť finančne najpriaznivejšie letenky na trhu bez rezervačných poplatkov. Sme špecialisti na spojenie do Jakarty a na Bali a ostatných destinácií v Indonézii.

Letenky Indonésie

Prílety do Jakarty

Z Európy sa relatívne jednoducho dostanete do hlavného mesta Jakarta. Ak plánujete navštíviť Jávu, je Jakarta dobrá východisková destinácia.
Ak máte však v pláne pokračovať miestnou leteckou spoločnosťou na Bali, majte sa na pozore, predovšetkým na ceste späť. Nechajte si dostatočný čas na prestup a pri ceste späť využívajte na vnútroštátny prelet rešpektované domáce spoločnosti ako napríklad Garuda Indoneia. Ostatné spoločnosti majú často meškanie a nemuseli by ste Váš prípoj stihnúť.

Letenky Indonésie

Letecké spoločnosti

Indonézia je krajina tisícich ostrovov. Letecká preprava je preto veľmi častá. Pôsobia tú domáce aj medzinárodné letecké spoločnosti.

  • Garuda Indonesia národný dopravca, ktorý nedávno získal 5 hviezdičiek kvality. Dopravca lieta do všetkých destinácii. Ceny leteniek sú vyššie ako u ostatných.
  • Citylink je nízkonákladový dopravca, ktorý vlastní národná spoločnost Garuda Indonesia.
  • AirAsia nízkonákladový dopravca z blízkej Malajzie, v Indonézii pôsobí pod značkou Air Indonesia
  • Lion Air a Wings Air nízkonákladový dopravca, ceny sú veľmi priaznivé, lety však relatívne nespoľahlivé, časté meškanie a občas aj zrušenie spojov. Do niektorých destinácii sa však inak nedostanete.
  • Ostatné letecké spoločnosti väčšinou sa jedná o nízkonákladových dopravcov, ktorí lietajú do menej obľúbených turistických destinácii, napr. Kalstar aviation, Batik Air alebo TransNusa.
Letenky Indonésie

Vnútroštátne prelety

Väčšina medzinárodných leteckých spoločností smeruje do Jakarty, na ostrov Jáva. V prípade, že chcete pokračovať inam v Indonézii, tak ako jediný na slovenskom a českom trhu dokážeme zaistiť vnútroštátne lety s indonézskymi spoločnosťami. Naplánujte si vopred svoju cestu po Indonézii a zarezervujte si letenku u nás.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Letenky Indonésie

Medzipristátie v Ázii

Počas preletu do Indonézie môžete navštíviť aj iné ázijské mestá a nemusíte za to nič priplácať - ponúkneme Vám najvýhodnejšie spojenie s medzipristátim v Ázii. Takmer všetky letecké spoločnosti lietajúce do Indonézie ponúkajú možnosť stop-overu v Ázii. So spoločnosťou Emirates môžete navštíviť Dubaj, s Korean Air sa pozriete do Soulu a s China Air sa zastavíte v Taipei alebo obľúbený Hong Kong s leteckou spoločnosťou Cathay Pacific.

  • Singapur stopover
  • Kuala Lumpur stopover
  • Hong-Kong stopover
  • Dubaj stopover

NÁŠ TIP

Vyrazte do Singapuru. Mesto je vzdialené necelé 3 hodiny letu od Bali. Ponúka zaujímavú kombináciu supermoderného veľkomesta so šarmom pôvodnej britskej kolónie. Singapur je multikultúrny, to sa odráža tiež na skvelom výbera jedál a asi najlepších možnostiach nákupov v JV Ázii hneď po Bangkoku.

 

mapa Indonézie

často kladené otázky

viac otázok