Golf na Bali

Golf na Bali, nová destinácia na vzostupe

scenérie

Bali neponúka len relax na plážach. V poslednej dobe tu vyrástlo niekoľko pozoruhodných golfových ihrísk, ktoré sa svojimi parametrami hravo vyrovnajú ostatným golfovým rezortom svetovej úrovne.

Handara Golf Resort bol Magazínom Golf zaradený medzi 50 najkrajších ihrísk na svete. Priamo pri pláži nájdete dve krásne ihriská na poloostrove Bukit a pri chráme Tanah Lot.

Golf na Bali
Golf na Bali

Golf pri mori pri chráme Tanah Lot

Pravdepodobne najznámejším ihriskom na Bali je Nirwana Bali Golf Club nachádzajúce sa neďaleko chrámu Tanah Lot. Ihrisko spĺňa všetky medzinárodné parametre a ponúka krásne prostredie na pobreží na juhu ostrova neďaleko chrámu Tanah Lot.

NÁŠ TIP

Pri golfovej dovolenke na Bali môžete vyskúšať 3 ihriská svetovej úrovne. Najnovšie je ihrisko na poloostrove Bukit, ďalším je ihrisko pri chráme Tanah Loh a posledné je golfové ihrisko v centre ostrova pri jazere Beratan.

Golf v centre ostrova

Neďaleko jazera Beratan približne hodinu od juhu ostrova sa nachádza Handara Golf & Resort Bali, 18 jamkové ihrisko svetovej úrovne.

  • Magazínom Golf bolo ihrisko zaradené medzi 50 najkrajších ihrísk na svete. Golfový rezort ponúka tiež ubytovanie.
  • Najvýhodnejšie je zostať v areáli aspoň jednu noc a ihrisko využiť dva dni.

NÁŠ TIP

Nedoporučujeme hrať na ihrisku New Kuta Bali. Oblasť s pôvodne krásnou plážou bola kompletne zdevastovaná. V súčasnej dobe sú tu postavené nevzhľadné hotely so zanesenou plážou, neďaleko ktorej sa vybudovalo slušné 18-jamkové ihrisko.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

 

Nové ihrisko na poloostrove Bukit

Najnovšie ihrisko dostavané v roku 2017 sa nachádza na poloostrove Bukit, neďaleko Uluwatu a pláži Nusa Dua. Bukit Pandawa Golf & Country Club, je jedným z troch 18 jamkových ihrísk svetovej úrovne.

  • Pre golfistov sa naskytne úchvatný výhľad na oceán z útesov poloostrova Bukit.
  • V blízkosti ihriska je skvelé ubytovanie na plážach Nusa Dua.
Golf na Bali

Ako golf na Bali zorganizovať

Zahrať si golf na Bali môže každý golfista, ktorý má zelenú kartu. Doporučujeme ihrisko rezervovať vopred. Za celú dovolenku môžete v kľude vyskúšať všetky 3 ihriská svetovej úrovne.
Na juhu ostrova doporučujeme vyraziť na golf ráno, z dôvodu vyšších teplôt popoludní. Na golfovém ihrisku uprostred ostrova pri jazere Bratan môžete v kľude hrať po celý deň, klíma je tu trošku chladnejšia.

 

často kladené otázky

viac otázok