Kuta, Legian, Semyniak a Nusa Dua

Populárne turistické miesta

scenérie

pamiatky

Kuta, Legian a Semyniak sú vedľa seba na jednej dlhej piesočnatej pláži na juhu Bali.  Nečakejte kľud a ľudoprázdne pláže. Oblast patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie miesta na Bali. Záleží na Vás, čo si vyberiete. Kuta a Legian je skôr pre mladšie osoby, ktoré majú radi zábavu. Semyniak je ich luxusný bratríček.

Kuta Legian Semyniak

Kuta, párty párty párty

Ak hľadáte zábavu, večierky, párty a množstvo vnemov, Kuta je to pravé miesto pre Vás. Keď preferujete miesta s menej turistami alebo kľudnejšie večeri, rýchlo preč.
Pláže na Kute sú verejné a piesočnaté (biely piesok) s dobrým vstupom do mora. Turistov je tu naozaj veľa. Na druhú stranu, ak máte radi dobré jedlo a pitie za prijateľné ceny, na Kute sa Vám bude páčiť.

NÁŠ TIP

Vyrazte do Kuty na večerné párty. Užijete si veľa zábavy a potom sa v kľude môžete vrátiť do svojho pokľudného miesta na pláži.

Čo robiť v Kute

Kuta ponúka veľa možnosti vyžitia. Od pláže až po nakupovanie, párty a dobré jedlo.

  • verejná pláž vhodná na surfovanie aj kúpanie
  • množstvo barov a tanečných klubov, skúste Skygarden
  • dobré a lacné reštaurácie - rôzne Warungy, SandBar, Kunti 2, Seacrets
  • množstvo lacného nakupovania na trhoch
  • masáže, kiná, Waterboom vodný park

Legian

Hneď vedľa Kuty sa nachádza štvrť Legian. Stále veľmi populárne miesto na nočné párty. Stretnete tu turistov z celého sveta, párty sú však o trošku sofistikovanejšie, i keď stále poriadne divoké. Pláže na Legiane sú o málinko kľudnejšie, ale stále plné turistov.

Oblasť 66 a La Plancha

Medzi Legianom a Semyniakom sa nachádza oblasť 66 v Legiane s reštauráciami priamo na pláži. Asi najslávnejšia je reštaurácia La Plancha, kde môžete pozorovať úchvatné západy slnka. Na pláži sa sedí v špeciálnych pytloch a k všetkému Vám hraje chillout muzika alebo DJ.
Oblasť 66 je tiež vhodná na surfovanie, prevažne pre začiatočníkov. Vstup do mora je bezpečný, dno je piesčité a vlny primerane veľké.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

 

Semyniak

Luxus na pláži to je Semyniak. Miesto, kde sa schádzajú ľudia z celého sveta, ktorí chcú byť IN. Populárny predovšetkým ako miesto na nakupovanie v luxusných butikoch a pre skvelé reštaurácie a bary, ktoré znesú porovnanie s okolitým svetom.
Pláž v Semyniak je kľudnejšia s bielym pieskom. Všetko má svoju cenu a za luxus sa platí. Ceny v Semyniak sú porovnateľné s cenami v niektorých európskych metropolách ako za služby, tak aj za ubytovanie.

NÁŠ TIP

Vyskúšajte niektorú z kaviarni - napríklad Cafe Bison, alebo množstvo reštaurácii - napríklad talianské - Ultimo. Kto hľadá luxusné kluby a miesta, kde sa schádza miestna smotánka, nemal by vynechať kluby ako KuDeTa alebo Potato head alebo La Laguna.

 
Jelení ostrov Lovina Kintamani Ostrovy Gilli Agung Amed Ubud Candidasa Kuta, Legian, Semyniak, Nusa Dua Sanur Nusa Lembongan Uluwatu Nusa Penida

často kladené otázky

viac otázok