Kuta, Legian, Semyniak a Nusa Dua

Populárne turistické miesta

scenérie

pamiatky

Kuta, Legian a Semyniak sú vedľa seba na jednej dlhej piesočnatej pláži na juhu Bali.  Nečakejte kľud a ľudoprázdne pláže. Oblast patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie miesta na Bali. Záleží na Vás, čo si vyberiete. Kuta a Legian je skôr pre mladšie osoby, ktoré majú radi zábavu. Semyniak je ich luxusný bratríček.

Kuta Legian Semyniak

Kuta, párty párty párty

Ak hľadáte zábavu, večierky, párty a množstvo vnemov, Kuta je to pravé miesto pre Vás. Keď preferujete miesta s menej turistami alebo kľudnejšie večeri, rýchlo preč.
Pláže na Kute sú verejné a piesočnaté (biely piesok) s dobrým vstupom do mora. Turistov je tu naozaj veľa. Na druhú stranu, ak máte radi dobré jedlo a pitie za prijateľné ceny, na Kute sa Vám bude páčiť.

NÁŠ TIP

Vyrazte do Kuty na večerné párty. Užijete si veľa zábavy a potom sa v kľude môžete vrátiť do svojho pokľudného miesta na pláži.

Čo robiť v Kute

Kuta ponúka veľa možnosti vyžitia. Od pláže až po nakupovanie, párty a dobré jedlo.

  • verejná pláž vhodná na surfovanie aj kúpanie
  • množstvo barov a tanečných klubov, skúste Skygarden
  • dobré a lacné reštaurácie - rôzne Warungy, SandBar, Kunti 2, Seacrets
  • množstvo lacného nakupovania na trhoch
  • masáže, kiná, Waterboom vodný park

Legian

Hneď vedľa Kuty sa nachádza štvrť Legian. Stále veľmi populárne miesto na nočné párty. Stretnete tu turistov z celého sveta, párty sú však o trošku sofistikovanejšie, i keď stále poriadne divoké. Pláže na Legiane sú o málinko kľudnejšie, ale stále plné turistov.

Oblasť 66 a La Plancha

Medzi Legianom a Semyniakom sa nachádza oblasť 66 v Legiane s reštauráciami priamo na pláži. Asi najslávnejšia je reštaurácia La Plancha, kde môžete pozorovať úchvatné západy slnka. Na pláži sa sedí v špeciálnych pytloch a k všetkému Vám hraje chillout muzika alebo DJ.
Oblasť 66 je tiež vhodná na surfovanie, prevažne pre začiatočníkov. Vstup do mora je bezpečný, dno je piesčité a vlny primerane veľké.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Semyniak

Luxus na pláži to je Semyniak. Miesto, kde sa schádzajú ľudia z celého sveta, ktorí chcú byť IN. Populárny predovšetkým ako miesto na nakupovanie v luxusných butikoch a pre skvelé reštaurácie a bary, ktoré znesú porovnanie s okolitým svetom.
Pláž v Semyniak je kľudnejšia s bielym pieskom. Všetko má svoju cenu a za luxus sa platí. Ceny v Semyniak sú porovnateľné s cenami v niektorých európskych metropolách ako za služby, tak aj za ubytovanie.

NÁŠ TIP

Vyskúšajte niektorú z kaviarni - napríklad Cafe Bison, alebo množstvo reštaurácii - napríklad talianské - Ultimo. Kto hľadá luxusné kluby a miesta, kde sa schádza miestna smotánka, nemal by vynechať kluby ako KuDeTa alebo Potato head alebo La Laguna.

 

často kladené otázky

viac otázok