Párty na Bali

Nočný život na Bali

mesto

Na Bali sa večer nudiť nebudete.  Juh ostrova ponúka zábavu všetkého druhu, od diskotékovej zábavy párty centra Kuta, cez sofistikovanejšie kluby v luxusnom Semyniaku až po kľudné reštaurácie na juhu poloostrova Bukit, prípadne v centrálnej časti v Ubude. Každý si nájde to svoje.

Párty Na Bali

Kuta

Bez pochýb centrum zábavy pre mládež, batôžkárov a milovníkov párty z Austrálie. Množstvo diskoték, nočných barov, krčiem a všelijakého druhu zábavy.
Ak sa chcete zabávať až do rána, Kuta je miesto pre Vás.

Doporučené kluby

 • Sky garden roof to lounge - balijská klasika, najväčší klub, ktorý by ste nemali vynechať
 • Bounty Discotheque - populárne párty miesto pre mladých austrálčanov
 • Hard Rock Cafe - populárny klub medzi ázijskými klientmi, živá hudba
 • Paddy’s Pub - párty párty párty
 • Pyramid club - tanečný klub

NÁŠ TIP

Začnite večer v Sky garden. Klub láká turistov na množstvo akcií. Počas happy hours tu dostanete skvelé jedlo a pitie za zlomok ceny.

Párty Na Bali

Legian

Hneď vedľa párty štvrte Kuta sa nachádza ďalšie populárne miesto, Legian. Schádzajú sa tu predovšetkým mladšie ročníky. V Legiane však nájdete aj slušné reštaurácie a bary na prípravu pred párty alebo naopak na afterparty.
Môžete napríklad vyraziť do Azur Beach club alebo Blue Sapphire club. Hlavná akcia sa však odohráva v Kute, prípadne v luxusných kluboch v Semyniak.

Párty Na Bali

Seminyak a Oberoi

Klubová scéna, bary a reštaurácie to je Seminyak a jeho priľahlé štvrte.
Jazdí sem predovšetkým smotánka z Jakarty a bohatší turisti. Kluby sú na európskej úrovni, nielen službami ale aj cenami.

 • La Favela skvelá atmosféra, originálny design.
 • Red Carpet bar s najširším výberom sektu na Bali.
 • Hu’u bar obľúbený bar s medzinárodnou klientelou.
 • Kudeta párty klub pri pláži.
 • Potato head párty klub pri pláži s miestnou smotánkou.
 • klub La Plancha sa nachádza priamo pri pláži 66, môžete si tu dať drink pri západe slnka priamo na pláži. Pohodová atmosfére, chillout.

NÁŠ TIP

Vydajte sa pred západom slnka do oblasti 66. Dajte si drink v Cocoon, La Plancha. Na pláži sú slávne full moon párty.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Párty Na Bali

Uluwatu a Bukit

O poznanie kľudnejší poloostrov na juhu Vás privíta svojou kľudnou atmosférou. Na Bukite je niekoľko pláži s menšími klubmi a reštauráciami. Pre kľudnejšiu atmosféru doporučujeme západ slnka na Balangan, prípadne Uluwatu.

 • Fins club priamo nad Uluwatu, párty každú nedeľu, obľúbené medzi mladými australčanmi.
 • Rock Bar v hoteli Ayana sa nachádza v oblasti Jimbaran. Obľúbený klub medzi bohatými aziatmi.
Párty Na Bali

Ubud a okolie

Ubud a jeho okolie je miesto vhodné na odpočinok a na výlety do okolia. Nehľadajte tu divoké párty. V Ubude sa však nachádzajú skvelé reštaurácie, niektoré z nich majú dokonca michelinské hviezdy. Ako napríklad reštaurácia Mozaic.
Večer v Ubude nájdete niekoľko zaujímavých barov a krčmičiek v ulici Hanuman, kde sa hrá živá hudba - Jazz, Blues, Rock. Ďalším obľúbeným miestom je lounge club Jungle fish neďaleko Ubudu nad dramatickým údolím.

 

často kladené otázky

 

Nie je Kuta večer nebezpečná?

Centrum nočného života na Bali je bezpečné do tej miery, ako sa večer budete chovať :). Ak plánujete vyraziť na večeru a pár pohárikov, určite nemusíte mať z ničoho obavy. Všeobecne Bali a Kuta sú bezpečné, ku krádežiam tu dochádza zriedka. Záleži, ako veľmi a čím sa posilnite. V žiadnom prípade nekupujte zakázané substancie od náhodných osôb. Môže sa jednať o nastrčených policajných informátorov. Tresty za držanie a konzumáciu drog sú v Indonézii veľmi vysoké.

 

Miešané nápoje, pivo alebo víno?

Doporučujeme držať sa klasiky piva Bintang alebo Heineken. Mieste víno, resp. jeho kvalita nie je dobrá, mišané nápoje nie sú zlé. V lacných podnikoch sa stáva, že dostanete domácu liehovinu, po ktorej Vám môže ráno veľmi bolieť hlava - veľmi časté v Sky garden. Môže to byť ale spôsobené aj množstvom skonzumovaného alkoholu.

 

Na čo si dať pozor?

V žiadnom prípade nevyrážajte na párty na motorke. Budete musieť ísť späť! Cesta späť je veľmi nebezpečná a bohužial môže skončiť tragicky, majte toto na pamäti. Taxi na Bali nie sú drahé. Počas noci vyberajte z bankomatov, ktoré sú priamo v bankách s ochrankou. Drogy a neznáme návykové látky nedoporučujeme konzumovať. Tresty sú na Bali vysoké.

 

Ďalšie tipy?

Začnite v čase happy hours, dostanete často nielen lacnejší nápoj ale aj večeru. Väčšina podnikov je na ulici JL Legian, môžete sa preto pohybovať pešo.

viac otázok