Na bicykli na Bali

Na bicykli medzi ryžovými políčkami

Jazda na bicykli na Bali sa môže zdať ako veľmi neobvyklá záležitosť. Jazda na bicykli v centrálnej oblasti Bali, je veľmi obľúbenou aktivitou. Vydajte sa medzi ryžové políčka alebo skúste zjazd na bicykli zo sopečnej oblasti Kintamani v centre ostrova.

  • Jazda na bicykli medzi políčkami v Ubude
  • Zjazd zo sopečnej oblasti Kintamani späť do nížin
Na Bicykli Na Bali

Jazda medzi ryžovými políčkami na Bali

Okolie Ubudu – je miestom, kde sa môžete nielen prechádzať medzi ryžovými políčkami ale aj jazdiť na bicykli.
Okolie jazera Bratan – ďalším vhodným miestom môže byť oblasť pri jazere Bratan s krásnymi chrámami a malebnou krajinou.
pláže Canggu – populárne miesto na juhu Bali, oblasť Canggu je ako stvorená pre jazdu na bicykli na pláž z Vášho ubytovania.

NÁŠ TIP

Niektoré hotely v Ubude ponúkajú bicykle zdarma. Stačí sa opýtať na recepcii hotela. Než vyrazíte, poriadne si skontrolujte bicykel. Ste na Bali :) . Občas sa stane, že brzdy sú opačne ako ste zvyknutý v Európe.

Na Kole Na Bali

Sopka Kintamani

Nemáte radi jazdu do kopca? Nevadí, z Ubudu sa organizujú poldenné výlety na bicykli. Ráno Vás vyvezú k sopke Kintamani a odtiaľ sa spolu so sprievodcom vydáte dole z kopca späť do Ubudu. Pôjdete medzi dedinkami a spoznáte miestnu krajinu.

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Ďalšie miesta vhodné k cyklistike.

Bali je pomerne veľký ostrov, kde nájdete veľa zákutí, ktoré môžete prejsť na bicykli. Je treba mať na pamäti, že sa musí vyraziť skoro ráno kvôli teplu.

  • Pemuteran - severozápad Bali, kľudná oblasť, jazda pri národnom parku na severe.
  • Jatiluwih - malebné rýžové políčka pri jazere Bratan
  • Amed - pobrežné výlety smerom na východ k mestečku As
 

často kladené otázky

 

Nie je jazda na bicykli na Bali nebezpečná?

Záleží, kde budete na bicykli jazdiť. Určite sa nemusíte báť v oblasti Canggu na juhu pri pláži. Veľmi populárne sú jazdy na bicykli nad Ubudom, špeciálne z úpätia sopečnej oblasti Kintamani späť do Ubudu. V tomto prípade doporučujeme využiť služby sprievodcu, ktorý pozná cestu medzi ryžovými políčkami.

 

Kde si môžem požičať bicykel na Bali?

V hoteli Vám určite poradia, ponúkajú buď samotný prenájom zdarma alebo za okolo 3 USD/deň. Ďalšie možnosti sú výlety so sprievodcom, kde sa cena pohybuje od 15 USD/deň.

viac otázok