Rafting

Rafting na Bali/Indonézia

Raftovanie si môžete užiť na Bali, aj na ďalších ostrovoch Indonézie. Aktivity ponúka množstvo operátorov za ceny od 25 Eur za osobu na Bali. Mimo ostrov Bali sa môžete plaviť na gumenom člne pralesom v NP Gunung Lesser alebo na Sulawesi - oblasť pod Tana Toraja.

  • Ranfting na Bali pri sopke Agung
  • Rafting na Sumatre v dažďovom pralese
Rafting Na Bali
Rafting na Bali

Rafting Bali

Na Bali je podľa našich skúseností najkrajšia plavba po rieke Tegala Waja. Spoločnosti ponúkajú rôzne dĺžky plavby 1-3 hodiny a nech zvolíte akúkoľvek trasu, tak si môžete byť istý, že to bude plavba plná zážitkov. Raft riadi skúsený kormidelník, povinnú výbavú tvoria vesty a helmy. Rieka je splavná rôzne, podľa obdobia, niektoré miesta môžu byť divokejšie ale celkovo môžu plavbu podniknúť aj deti.
Je to jedinečná príležitosť pozrieť sa na balijskú prírodu z inéj perspektívy. Navyše, väčšina spoločností ponúka obed v cene, kde ochutnáte miestnu kuchyňu. CK Go2 ponúka plavby od 26 Eur.

NÁŠ TIP

Pri plavbe po rieke Telaga je jedným z najväčších zážitkov zjazd záverečného splavu.

Rafting na Bali

Rafting na Sumatre, orangutany

Veľmi obľúbené je raftovanie na Sumatre po pešej túre pralesom v NP Gunung Leuser. Splavujete rieku linúcu sa pralesom, odkiaľ sa ozývajú zvuky vtákov, opíc, orangutanov a ďalších živočíchov. Raftom sú v skutočnosti zviazané pneumatiky a plavíte sa po 2-3 osobách so sprievodcom. Rieka nie je divoká.

  • Plavba po rieke pralesom v NP Gunung Leuser
  • V pralese môžete sledovať orangutany a slony

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Rafting na Bali

Rafting ďalšie ostrovy

V Indonézii je veľa možností, kde je možné raftovať. Väčšinou však narazíte na problémy s nedostatočnou infraštruktúrou. Pre skúsených a odvážnych vodákov je určite veľkým zážitkom raftovanie a kajaking na riekach v oblasti Tana Toraja (Sulawesi) alebo v okolí Manado (Sulawesi). Vždy sa jedná o niekoľkodenné vodácke expedície.

 

často kladené otázky

viac otázok