Ľudia v Go2

Skúsený tím profesionálov

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Po veľkom úspechu v Austrálii a na Pacifických ostrovoch po hlavičkou Go2Australia sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb na Bali a v Indonézii. V Indonézii pôsobime mnoho rokov, a dobre sa tu vyznáme.

  • Veľký výber kvalitného a cenovo prijateľného ubytovania na Bali a v Indonézii
  • Kvalita a najnižšie ceny výletov a zájazdov, ktoré máme v našej ponuke

"Go2, šťuka v rybníku kaprov cestovných"

Čo vieme

Predovšetkým Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou na Bali a do Indonézie! Na Bali a v Indonézii dlhodobo pôsobime, máme tu vlastné zastúpenie.  Sme jedným z najväčších zaisťovateľov pre individuálnu turistiku na Bali. Ponúkame naše znalosti a  odborné rady všetkým cestovateľom.

  • Český delegát/sprievodca priamo na mieste
  • Odborní poradcovia v ČR, ktorí v Indonézii žili
  • Členstvo v Asociácii cestovných kancelárii ČR

Pavla
Janková

USA

garant destinácie

Pavla je hlavným garantom programov a zájazdov do USA. V cestovnom ruchu pracovala už počas štúdia na vysokej škole a po jeho ukončení strávila pol roka v Austrálii. Po návrate zo Sydney sa vrátila k svojmu vysnívanému zamestnaniu, vďaka ktorému spoznala všetky štáty južnej Európy. V roku 2003 sa prvýkrát dostala do vytúženého New Yorku a na západ USA, kde jej učarovala miestna príroda. Od tej doby podnikla niekoľko individuálnych ciest po Spojených štátoch, miluje šoférovanie nekonečnými americkými diaľnicami, bezprostrednosť Američanov a dobré jedlo. Na rodnej Morave si nadovšetko cení posedenie s priateľmi pri dobrom víne a saunu.

Ada
Tzoneva

Indonézia

garant destinácie

Ako garant Indonézie zaisťuje prípravu skupinových a individuálnych zákaziek. Cestovavanie sa jej stalo osudovým už počas štúdia na Karlovej Univerzite, kedy 2 roky žila a študovala v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Svoju, zatiaľ poslednú veľkú cestu podnikla po dokončení štúdii, kedy strávila niekoľko mesiacov v Indonézii, ktorá jej celkom učarovala. Miluje všetko, čo nepozná, má rada netradičné veci a dobré jedlo.

Veronika
Šmejkalová

Indonézia

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov v Indonézii. Študovala v Maďarsku a vďaka zahraničným skúsenostiam sa stalo cestovanie jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy sa rozhodla spojiť svoju prefesionálnu kariéru s koníčkom. Bali a Indonézia jej učarovali svojími značnými možnosťami, či už v podobe kultúrnych skvostov, exotickej prírody alebo vynikajúceho jedla. Zabudnúť nemôže ani vrúcny prístup a priateľskú povahu domorodých ľudí. Selamat jalan!

Veronika
Cerhová

vládkyňa všetkých morí
V CK Go2 koordinuje všetky destinácie a podieľa sa na bezproblémovom chode pražskej kancelárie. Nadobudnuté skúsenosti z pobytov v zahraničí uplatnila pri príprave programov do Austrálie, Pacifiku a Indonézie. Je držiteľkou certifikátu Austrálskeho špecialistu pre Českú republiku od Tourism Australia. Austrália jej učarovala natoľko, že sa tam často vracia a stále má čo objavovať.

Ivana
Hrbková

korporátna klientela, letenky

vedúca kancelárie

Ivana má v Go2 na starosti bezproblémový chod kancelárie, spracováva zákazky do Mexika a rezervácie leteniek. Je vášnivou cestovateľkou, najviac ju okúzlila Latinská Amerika a Blízky Východ, kam sa stále rada vracia. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovnej kancelárii a starala sa o opustené zvieratá v útulku. Vo voľnom čase rada spoznáva nových ľudí, učí sa nové jazyky a číta.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinácií

Hlavný garant programov a zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ju svojími ľuďmi a atmosférou uchvátila už pri prvej návšteve, dva mesiace po tsunami 2004. Od tej doby sa sem pravidelne vracia. Jej snahou je, aby ste si zo Srí Lanky odviezli množstvo zážitkov a spoznali aj bežný život tejto ostrovnej krajiny. Voľné chvíle trávi v prírode so svojím psom Žerykem. Pri jej pobytoch na Srí Lanke sa venuje fotografovaniu veľrýb a delfínov v oceáne.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete ako v Prahe, tak aj na Srí Lanke, kde mimo iného aj sprevádza klientov. Žije striedavo v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turista a začala sa zaoberať miestnou kultúrou. V Go2 pripravuje a realizuje zájazdy na Srí Lanku a Maledivy. Zariadi Vám dovolenku plnú zážitkov s ohľadom na vlastné skúsenosti. Vo voľnom čase cestuje, počúva hudbu a jazdí na lyžiach.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinácie

Skupinové a individuálne zájazdy do Vietnamu - to je doména Nikoly. Od roku 2010 sa pohybuje v cestovnom ruchu ako sprievodca, neskôr začala pracovať v cestovnem kancelárii. Do Vietnamu sa prvýkrát pozrela ako turista v rámci veľkej cesty po Ázii. Rada by, aby klienti Go2 prežili vo Vietname autentické zážitky, stretli miestnych a spoznali tak aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma aj o výuku jazykov, pôsobila ako lektorka češtiny v krajanských spolkoch v USA.

Karolína
Matějčková

Maurícius a Vietnam

konzultant

Karolína v Go2 zaisťuje organizáciu zájazdov na ostrov Maurícius a susedný Réunion. Rada pre Vás naplánuje aj kombinovanú návštevu týchto dvoch destinácií podľa Vašich požiadaviek a priani. Počas svojich ciest navštívila okrem iného celú radu ázijských krajín, ktoré si obľúbila najmä vďaka prívetivým ľuďom a dobrému jedlu. Na Mauríciu sa zamilovala do nádherných pláži, na Réunione ju uchvátila divoká príroda a aktívne vyžitie. Okrem destinácie Maurícius zaisťuje tiež cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrália

garant destinácie

Originálne programy do Austrálie alebo na Pacifické ostrovy - to v Go2 čakajte od Petra. Sprievodcovská a publikačná činnosť, aktívna propagácia cestovania po Austrálii, Garant knižného sprievodcu National Geographic o Austrálii, spolupráca s Českým rozhlasom na programe "Medzi kontinentmi" a ďalšie - zoznam jeho aktivít je dlhý. A mimo Go2 lieta na paraglajdingu a jadzí na horskom bicykli.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinácie

Pripravuje a realizuje zájazdy do Japonska, ktoré sa mu stalo osudovým a kde ma svoju druhú rodinu. Už od roku 2006 sa pohybuje v cestovnom ruchu, pozná japonskú kultúru a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli množstvo príjemných zážitkov a zoznámili sa s japonskou kultúrou na "vlastnej koži". Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, lyžovaniu a iným športovým aktivitám.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinácie

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Mexika. Má precestované Mexiko aj Južnú Ameriku, kam sa vydala počas štúdia španielčiny a portugalčiny na FFMU. Spolupracuje na kultúrnych akciách španielsky hovoriacích krajín a filmových festivaloch. Je vášnivá cestovateľka, hovorí 5 jazykmi a robí najlepšie guacamole.

Aneta
Maříková

rezervácie leteniek
V Go2 zabezpečuje rezervácie a predaj leteniek. Jej vášeň k cestovaniu ju priviedla k štúdiu vysokej školy v odbore cestovný ruch. Voľný čas najradšej trávi cestovaním po svete, ochutnávaním miestnych špecialít, spoznávaním nových kultúr a učením sa cudzích jazykov, venovala sa tiež sprievodcovaniu. Baterky jej spoľahlivo dobije príroda a šport.

Marcel
Žitník

rozvoj spoločnosti

 

Skúsenosti v oblasti cestovného ruchu získal prácou v austrálskych cestovných kanceláriach. Tu pracoval na rôznych pozíciach až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia, ako servisná organizácia českým cestovným kanceláriam. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a Austrálii. Jeho cieľom je ponúknuť klientom autentické zážitky a skúsenosti, ktoré vychádzajú z požiadaviek klienta.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka má v Go2 na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Maledivy a Srí Lanku. Už od malička cestovala po Európe, neskôr pridala aj cesty do Ázie, Ameriky a Afriky. Najviac jej však svojou prírodou, prostredím, úžasnými pamiatkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Pripravuje programy tak, aby sa Vám dovolenka páčila a videli ste zo Srí Lanky to najlepšie. Okrem cestovania je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlinu, vďaka ktorému precestovala Európu a Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrália

konzultant

V cestovnej kancelárii Go2 zaisťuje realizáciu zákaziek a prípravu programu pre klientov, ktorí cestujú do Austrálie, na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všekty tieto oblasti precestovala počas svojho trojročného študijno-pracovného pobytu v Austrálii, kde vyštudovala Master of Business Administration. Rada sa so svojími skúsenosťami z týchto krajín podelí s ľuďmi, ktorí sa túto časť sveta chystajú navštíviť. Cestovanie je jej veľkou láskou, najradšej spoznáva kultúru a krajinu mimo Európu a rada ochutnáva neznáme jedlá.

Iveta
Dubcová

Vietnam

konzultant

V Go2 sa s Ivetou stretnete pri realizácii zájazdov do Vietnamu. Tieto krajiny precestovala počas štúdia v Austrálii. Na cestovaní si zamilovala poznávanie miestnych ľudí, ich kultúr, myslenia a reakcií. Jej prianim je, aby každá cesta, ktorú naplánuje, bola nezabudnuteľná a plná nových poznaní. Svoj voľný čas najradšej trávi aktívne s priateľmi v prírode.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií. Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běháním a v neposlední řadě ráda cestuje.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavný zástupca Go2 na Slovensku
Je hlavnou zástupkyňou Go2 na Slovensku. Zároveň má na starosti predaj zájazdov na Slovensku a rovnako v Českej republike. Spoznávanie iných krajín ju uchvátilo už dávno. Počas štúdií pracovala V USA a v Spojenom kráľovstve, avšak rozhodla sa vrátiť a prostredníctvom Go2 pripravuje zájazdy pre iných. Popri cestovateľskom svete sa venuje aj tlmočeniu a prekladom.

Martin
Slíva

Nový Zéland

špecialista

Nový Zéland prvýkrát navštívil, precestoval a prechodil v roku 2001, kedy si tiež prvýkrát vyskúšal sprievodcovanie. Od roku 2004 žije na Novom Zélande v Te Anau. Bol zakladateľom a spoluvlastníkom CK True Travel. Po dlhoročnej spolupráci s CK Go2 sa stal Martin jej súčasťou a novozélandskou základňou. Všetky skúsenosti z viac ako 15 ročnej práce v novozélandskom turizme a osobná znalosť všetkých kútov NZ teraz zdieľa s kolegami z pražskej kancelárie Go2, pripravuje skupinové zájazdy aj individuálne cesty šité na mieru.