Ľudia v Go2

Skúsený tím profesionálov

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Po veľkom úspechu v Austrálii a na Pacifických ostrovoch po hlavičkou Go2Australia sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb na Bali a v Indonézii. V Indonézii pôsobime mnoho rokov, a dobre sa tu vyznáme.

  • Veľký výber kvalitného a cenovo prijateľného ubytovania na Bali a v Indonézii
  • Kvalita a najnižšie ceny výletov a zájazdov, ktoré máme v našej ponuke

"Go2, šťuka v rybníku kaprov cestovných"

Čo vieme

Predovšetkým Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou na Bali a do Indonézie! Na Bali a v Indonézii dlhodobo pôsobime, máme tu vlastné zastúpenie.  Sme jedným z najväčších zaisťovateľov pre individuálnu turistiku na Bali. Ponúkame naše znalosti a  odborné rady všetkým cestovateľom.

  • Český delegát/sprievodca priamo na mieste
  • Odborní poradcovia v ČR, ktorí v Indonézii žili
  • Členstvo v Asociácii cestovných kancelárii ČR

Ada
Tzoneva

Indonézia

garant destinácie

Ako garant Indonézie zaisťuje prípravu skupinových a individuálnych zákaziek. Cestovavanie sa jej stalo osudovým už počas štúdia na Karlovej Univerzite, kedy 2 roky žila a študovala v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Svoju, zatiaľ poslednú veľkú cestu podnikla po dokončení štúdii, kedy strávila niekoľko mesiacov v Indonézii, ktorá jej celkom učarovala. Miluje všetko, čo nepozná, má rada netradičné veci a dobré jedlo.

Petra
Lasovská

Japonsko a Indonézia

špecialista predaja

Počas štúdií prepadla Petra cestovaniu. Všetko začalo dobrovoľníckou stážou v Peru, kde jej učarovala miesta kultúra a ľudia. Zistiť viac o iných krajinách sa vydala po Európe, Amerike, Indonézii, Vietname a nakoniec rok žila a študovala v Japonsku. Život v zahraničí mal niečo do seba a po dokončení univerzity sa vydala na rok na Nový Zéland. Krajiny precestovala krížom-krážom a svoje skúsenosti využíva k tomu, aby pre Vás pripravila nezabudnuteľné zájazdy.

Veronika
Juríková

Vietnam

garant destinácie

V CK Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov v Vietnamu. Študovala v Maďarsku a vďaka zahraničným skúsenostiam sa stalo cestovanie jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy sa rozhodla spojiť svoju prefesionálnu kariéru s koníčkom.Vietnam jej učaroval svojími značnými možnosťami, či už v podobe kultúrnych skvostov, exotickej prírody alebo vynikajúceho jedla. Zabudnúť nemôže ani vrúcny prístup a priateľskú povahu domorodých ľudí.

Pavla
Janková

USA

garant destinácie

Pavla je garantom programov a zájazdov do USA. V cestovnom ruchu pracovala už počas štúdia na vysokej škole a po jeho ukončení strávila pol roka v Austrálii. Po návrate zo Sydney sa vrátila k svojmu vysnívanému zamestnaniu, vďaka ktorému spoznala všetky štáty južnej Európy. V roku 2003 sa prvýkrát dostala do vytúženého New Yorku a na západ USA, kde jej učarovala miestna príroda. Miluje šoférovanie nekonečnými americkými diaľnicami, bezprostrednosť Američanov a dobré jedlo.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinácií

Hlavný garant programov a zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ju svojími ľuďmi a atmosférou uchvátila už pri prvej návšteve, dva mesiace po tsunami 2004. Od tej doby sa sem pravidelne vracia. Jej snahou je, aby ste si zo Srí Lanky odviezli množstvo zážitkov a spoznali aj bežný život tejto ostrovnej krajiny. Voľné chvíle trávi v prírode so svojím psom Žerykem. Pri jej pobytoch na Srí Lanke sa venuje fotografovaniu veľrýb a delfínov v oceáne.

Věra
Kusá

Srí Lanka a Maledivy

špecialista predaja

Věru zastihnete ako v Prahe, tak aj na Srí Lanke, kde mimo iného aj sprevádza klientov. Žije striedavo v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turista a začala sa zaoberať miestnou kultúrou. V Go2 pripravuje a realizuje zájazdy na Srí Lanku a Maledivy. Zariadi Vám dovolenku plnú zážitkov s ohľadom na vlastné skúsenosti. Vo voľnom čase cestuje, počúva hudbu a jazdí na lyžiach.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

špecialista predaja

Skupinové a individuálne zájazdy do Vietnamu - to je doména Nikoly. Od roku 2010 sa pohybuje v cestovnom ruchu ako sprievodca, neskôr začala pracovať v cestovnem kancelárii. Do Vietnamu sa prvýkrát pozrela ako turista v rámci veľkej cesty po Ázii. Rada by, aby klienti Go2 prežili vo Vietname autentické zážitky, stretli miestnych a spoznali tak aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma aj o výuku jazykov, pôsobila ako lektorka češtiny v krajanských spolkoch v USA.

Karolína
Matějčková

Maurícius a Vietnam

garant destinácie Maurícius

Karolína v Go2 zaisťuje organizáciu zájazdov na ostrov Maurícius a susedný Réunion. Rada pre Vás naplánuje aj kombinovanú návštevu týchto dvoch destinácií podľa Vašich požiadaviek a priani. Počas svojich ciest navštívila okrem iného celú radu ázijských krajín, ktoré si obľúbila najmä vďaka prívetivým ľuďom a dobrému jedlu. Na Mauríciu sa zamilovala do nádherných pláži, na Réunione ju uchvátila divoká príroda a aktívne vyžitie. Okrem destinácie Maurícius zaisťuje tiež cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrália a Pacifik

garant destinácií

Originálne programy do Austrálie alebo na Pacifické ostrovy - to v Go2 čakajte od Petra. Sprievodcovská a publikačná činnosť, aktívna propagácia cestovania po Austrálii, Garant knižného sprievodcu National Geographic o Austrálii, spolupráca s Českým rozhlasom na programe "Medzi kontinentmi" a ďalšie - zoznam jeho aktivít je dlhý. A mimo Go2 lieta na paraglajdingu a jadzí na horskom bicykli.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinácie

Pripravuje a realizuje zájazdy do Japonska, ktoré sa mu stalo osudovým a kde ma svoju druhú rodinu. Už od roku 2006 sa pohybuje v cestovnom ruchu, pozná japonskú kultúru a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli množstvo príjemných zážitkov a zoznámili sa s japonskou kultúrou na "vlastnej koži". Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, lyžovaniu a iným športovým aktivitám.

Aneta
Maříková

rezervácie leteniek
V Go2 zabezpečuje rezervácie a predaj leteniek. Jej vášeň k cestovaniu ju priviedla k štúdiu vysokej školy v odbore cestovný ruch. Voľný čas najradšej trávi cestovaním po svete, ochutnávaním miestnych špecialít, spoznávaním nových kultúr a učením sa cudzích jazykov, venovala sa tiež sprievodcovaniu. Baterky jej spoľahlivo dobije príroda a šport.

Marcel
Žitník

rozvoj spoločnosti

 

Skúsenosti v oblasti cestovného ruchu získal prácou v austrálskych cestovných kanceláriach. Tu pracoval na rôznych pozíciach až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia, ako servisná organizácia českým cestovným kanceláriam. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a Austrálii. Jeho cieľom je ponúknuť klientom autentické zážitky a skúsenosti, ktoré vychádzajú z požiadaviek klienta.

Tereza
Vondrová

Austrália

špecialista predaja

V cestovnej kancelárii Go2 zaisťuje realizáciu zákaziek a prípravu programu pre klientov, ktorí cestujú do Austrálie, na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všekty tieto oblasti precestovala počas svojho trojročného študijno-pracovného pobytu v Austrálii, kde vyštudovala Master of Business Administration. Rada sa so svojími skúsenosťami z týchto krajín podelí s ľuďmi, ktorí sa túto časť sveta chystajú navštíviť. Cestovanie je jej veľkou láskou, najradšej spoznáva kultúru a krajinu mimo Európu.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2008, keď začala pracovať v cestovnej agentúre. V roku 2011 si otvorila vlastnú cestovnú agentúru pre individuálnu klientelu CA SOLID-STAR, ktorá sa stala výhradným zastúpením spoločnosti Go2 na Slovensku. Jej prioritou je maximálna spokojnosť klientov, samozrejmosťou je pripraviť pre klienta najvýhodnejšiu ponuku podľa zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

pobočka Slovensko

špecialista predaja

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maldivy pre klientov zo Slovenska. Hneď po prvej návšteve ju Srí Lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odviezla si množstvo zážitkov, ktoré odovzdáva ďalej svojim klientom a chce, aby si z dovolenky priviezli nezabudnuteľné zážitky.

Nikola
Mačugová

vedúca pobočky na Slovensku
Je hlavnou zástupkyňou Go2 na Slovensku. Zároveň má na starosti predaj zájazdov na Slovensku a rovnako v Českej republike. Spoznávanie iných krajín ju uchvátilo už dávno. Počas štúdií pracovala V USA a v Spojenom kráľovstve, avšak rozhodla sa vrátiť a prostredníctvom Go2 pripravuje zájazdy pre iných. Popri cestovateľskom svete sa venuje aj tlmočeniu a prekladom.

Martin
Slíva

Nový Zéland

garant destinácie

Nový Zéland prvýkrát navštívil, precestoval a prechodil v roku 2001, kedy si tiež prvýkrát vyskúšal sprievodcovanie. Od roku 2004 žije na Novom Zélande v Te Anau. Bol zakladateľom a spoluvlastníkom CK True Travel. Po dlhoročnej spolupráci s CK Go2 sa stal Martin jej súčasťou a novozélandskou základňou. Všetky skúsenosti z viac ako 15 ročnej práce v novozélandskom turizme a osobná znalosť všetkých kútov NZ teraz zdieľa s kolegami z pražskej kancelárie Go2, pripravuje skupinové zájazdy aj individuálne cesty šité na mieru.

Petra
Silva Monreal

Mexiko a Latinská Amerika

garant destinácií

Stará sa o prípravu a realizáciu zájazdov do Mexika, ktoré sa stalo jej druhým domovom. Táto krajina jej poskytla svoju náruč na krásnych 15 rokov. Pohltila ju svojou prírodou, kultúrou a hlavne tradíciami. Mexiko je úžasné a Mexičania si vždy nájdu spôsob ako sa radovať a oslavovať a to je to, čím sú jedineční. Stojí za to spoznať ich kultúru, krásnu prírodu, úžasné Karibské more, pláže a hlavne pamiatky, ktoré si zamiluje každý.

Barbora
Schillerová

Mexiko

špecialista predaja

Bára sa v GO2 zameriava na zájazdy do Mexika. Počas štúdia španielčiny na vysokej škole strávila pár rokov v Španielsku a niekoľkokrát navštívila Mexiko. To u nadchlo svojimi pamiatkami z dôb pôvodných civilizácií a koloniálnou architektúrou mexických miest. Najviac ju baví pripravovať klientom individuálne zájazdy plánované do posledného detailu. Zároveň sa venuje výuke dospelých, vedie kurzy španielskeho jazyka.

Tomáš
Machálek

Nový Zéland

špecialista predaja

Na Novom Zélande Tomáš strávil rok svojho života a precestoval ho krížom krážom. Jeho srdce si získala najmä oblasť Central Otago vďaka jedinečnej krajine a nádherným viniciam. Miluje trilógiu Pán prsteňov, ktorá sa na Novom Zélande natáčala a osobne navštívil množstvo filmových lokalít. Pozrel sa tiež na pacifické ostrovy Vanuatu a Nová Kaledónia a následne precestoval Thajsko, Vietnam a Kambodžu. Počas štúdia cestovného ruchu na vysokej škole pracoval v Bulharsku, Turecku, Čiernej Hore a Grécku. Zaujíma sa o divadlo, film a cestovanie.

Natalie
Kubenková

India a Nepál

garant destinácií

Natalie realizuje individuálne a sprievodcované zájazdy do Indie. Už v útlom veku sa cestovanie a poznávanie nových krajín a ich obyvateľov stalo jej veľkou záľubou, kedy žila viac ako rok v Rumunsku. Život v cudzej zemi a vzdelávanie v britskom systéme školstva spôsobili v jej živote veľký obrat. Túžba po poznávaní ďalších krajín, ich obyvateľstva, zachytenie pestrostí života, viedlo k návšteve mnohých krajín Európy a Ázie. Čím sa pre Natáliu stala práve India výnimočnou? Predovšetkým svojou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou a bohatou kultúrou.