Ostrov Bali

 

Dovolenka na Bali originálne

Láka Vás Bali alebo Indonézia? Spojte poznávanie exotickej prírody a kultúry s relaxom na plážach. Na Bali a ostrovoch Indonézie dlhodobo žijeme. Našou doménou je príprava zájazdov pre malé skupiny turistov, ktorí chcú naozaj spoznať vybranú destináciu a zájazdy pre jednotlivcov na mieru.

Vieme ako na to, radi Vám poradíme

Ponúkame cenovo dostupné a preverené ubytovanie na Bali a v Indonézii na unikátnych miestach. Preverené hotely a penzióny na základe našeho prieskumu a originálne aktivity, pri ktorých sa nebudete nudiť. Letenky so zvýhodneným tarifom.

často kladené otázky

 

Sú pláže na Bali tak krásne ako napríklad na Maledivách?

 

Kedy na Bali najviac prší?

Obdobie dažďov je hlavne koncom decembra, v januári a počas februára. Neznamená to však, že prší stále. Počasie je naopak zvyčajne príjemné. Večer sú krátke, tropické lejaky. Môže sa však stať, že niekedy prší celý deň.

 

Patrí Bali stále medzi lacné destinácie?

Kvalitné jedlo a služby stoja na Bali rovnako alebo trošku viac než na Slovensku. Ak Vám stačí miestne jedlo Nasi goreng, nehľadáte párty každý večer, cestujete na motorke a bývate u miestnych v homestay, potom je Bali lacné. Ak si počas svojej dovolenky chcete dopriať, ceny sú podobné ako na Slovensku.

 

Je výhodnejšie sa stravovať v reštauráciach alebo si variť sám? Čo all inclusive hotely?

Ceny potravín na Bali v supermarketoch sú veľmi vysoké. Variť sa určite neoplatí. Väčšina indonézskych reštaurácií je veľmi cenovo dostupná. Na Bali je veľmi málo hotelov, ktoré ponúkajú all inclusive programy. Ak aj áno, neočakávajte, že dostanete kvalitné alkoholické nápoje. Jedla je veľa, ale je štandardizované.

 

Ktoré pláže majú biely piesok?

Pláže na Nusa Dua, Jimbaran, pláže na poloostrove Bukit. Ale pozor, kúpanie tu môže byť nebezpečné z dôvodu väčších vĺn. Kuta, Legian a Semyniak majú biele piesočnaté pláže, je tu ale zvyčajne veľa turistov, hlavne na Kute. Pláže na Gili majú krásny piesok skôr na juhu ostrovov.

viac často kladených otázok