Recenzie Bali

To najkrajšie z Bali a Jelení ostrov - Máj 2017

Dobré popoludnie :-) Od návratu domov si vravím, že Vám musím napísať, ale nejako som nestíhala.... tak to teraz napravím.
Musím Vám poďakovať ako za perfektný program/organizáciu zájazdu, tak za šnorchlovací výlet - ten sme si veľmi užili. Pre mňa to vtedy bolo trošku o prekonaní samej seba, ale podarilo sa (aj keď som musela mať po ruke plávacie koleso:-))) ale stálo to za to. Tisíce farebných rybičiek rôznych tvarov aj veľkostí, koraly, korytnačka... Nádhera. Keď nepočítam akvárium, tak som niečo takéto ešte na vlastné oči nevidela.
A čo sa týka celkového pobytu, tak to bolo tiež veľmi fajn. Ubytovanie super, jedlo tiež, miestni obyvatelia milí a kamarátski, o krásnej prírode, ryžových poliach a chrámoch asi ani nemusím hovoriť.. Všetci traja šoféri, ktorí nás viezli (najčastejšie ale Nyoman - to bol dobrý šouman :-), absolútne dochvíľny a spoľahlivý. Čo sme chceli vedieť, to nám povedali, keď sme chceli zastaviť, zastavili... Niekedy aj sami od seba, aby nám ukázali napríklad - dobrý výhľad na niečo alebo aby sme sa pozreli, ako práve jeden manželský pár sadí na políčku vedľa cesty ryžu. Dokonca sme mali aj to šťastie, zastaviť sa na chvíľku v rodine jedného z nich. No popravde, asi by som tak žiť nechcela - naozaj žili dosť skromne.
Tiež sme v Ubude navštívili predstavenie Kecak dance - to teda musím povedať (a na tom sa s manželom zhodneme), že to bolo fakt skvelé, keď tam nabehlo asi 50 chlapov a začali zborovo spievať.
A ešte jeden môj súkromý zážitok na záver. 1. mája som mala narodeniny. Po raňajkách sme šli do izby, nech nám trochu vytrávi (to sú tie raňajky formou bufetu :-)), keď chvíľu na to niekto zaklopal. Šla som otvoriť v domnienke, že je to upratovacia služba. A za dverami stáli dve dievčatá z personálu, v rukách tortu so zapálenou sviečkou a spievali Happy birthday. To bolo niečo... slzy ako hrachy, nezmohla som sa na slovo. Nič také som nečakala a milo ma to potešilo. A po návrate z popoludňajšieho výletu som ešte mala v izbe krásny kvet s blahoprianím od hotela. Skrátka, videli a zažili sme toho veľa, boli to perfektne využité dva týždne.
Majte sa krásne, prajem Vám krásny víkend a hlavne veľa klientov spokojných aspoň tak, ako sme boli my dvaja s manželom.
S pozdravom,
Simona Weiserová
P.S.: Aj na tých letiskách sme to zvládli, napriek tomu, že Frankfurt a Amsterdam nám dali trochu zabrať... .

Pobytová dovolenka na Bali, marec 2017

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
Na Bali sa nám páčilo veľmi. Bolo to úžasné.
Bali popisujem priateľom ako úžasnú magickú, pozitívnu, usmievavú a voňavú krajinu. Ľudia sú veľmi príjemní a ústretoví. Sú ochotní pre Vás čokoľvek urobiť - samozrejme predpokladajú, že za všetko dostanú zaplatené - ale proti tomu nikdo nič nenamieta, pretože nič nie je zadarmo. Ceny nie sú nijako zvlášť vysoké. Pri cestovaní sme využívali miestne ponúkané služby a boli sme veľmi spokojní, ako s cenou, tak aj s autom, šoférom, informáciami, ktoré nám poskytol - na všetko nás upozorňoval a vždy sa pýtal, či nechceme zastaviť a miesto si popozerať. Videli sme toho veľa, vlastne všetko, čo sa odporúča v bedekroch, teda okrem sopiek, tam sme ísť nechceli. Jedli sme ako v pekných reštauráciách, tak aj vo warungoch. Raňajky sme mali v hoteli a potom cez deň sme jedli tam, kde bola príležitosť. Jedlo nám niekedy chutilo, niekedy nie, ale ok. Hotel naplnil naše najvyššie očakávania - to bola absolútna pohoda až hýčkanie - spokojnosť. Takže sa dá povedať, že dovolenka bola super. Určite by som odporúčala vidieť Bali každému. Jediná negatívna vec na tejto dovolenke je dĺžka cesty, ale stojí to za to.
Takže poďakovanie patrí GO2 a zvlášť Vám, pani Veronika, všetko bolo úplne skvelé. Ďakujeme.
Irena Klinková

To najkrajšie z Bali a Lomboku, január 2017

Dobrý deň, Veronika,
Ospravedlňujeme sa, že sa ozývame až po týždni, ale návrat do reality bol náročný :-) Už len tie mrazy nás zaskočili :-)
Musíme Vám poďakovať za úžasne pripravenú cestovateľskú dovolenku, všetko klapalo na jednotku a nikde sme s ničím nemali žiaden problém.
Bali i Lombok sme precestovali a užili si ich naplno. Prehliadka Dubaja bola tiež na jednotku. Prelet Bali - Lombok úplne bez problémov, teda okrem meškania, čo Vy samozrejme neovplyvníte. Máme plno krásnych zážitkov, fotiek a nahusto popísaný cestovateľský denník. Vieme kde sa dobre a lacno najesť, kam ísť nakúpiť a čo Vás kde čaká.
Chceme pre známych urobiť premietanie s výkladom. Nebude to hneď, ale počítajte s tým, že pár z nich sa na Vás obráti :-)
Najbližšie máme v pláne Mexiko, potom Vietnam, ale aj našu veľmi obľúbenú Jemčinu tu u nás v Čechách :-)
Veľmi ďakujeme, všade o Vás hovoríme a pokiaľ Vám môžeme niekam napísať recenziu, veľmi radi to urobíme.
Pozdravujte od nás Paldu (Honzu Páleníčka) a Neuma (Ňouma) - nevieme, ako sa jeho meno píše, bol našim šoférom.
Ďakujeme, krásny deň
Michaela Černá a Jiří Houdek

To najkrajšie z Bali a Jelení ostrov s českým sprievodcom, október 2016

Zdravím pani Ada,
na Bali bolo opäť úžasne. Určite sa vyplatí ísť tam znovu, pretože sa pozeráte inými očami. Už viete na čo sa sústrediť a čo vám minule utieklo. Poprvýkrát sa snažíte zachytiť čo najviac vnemov a zážitkov. Podruhýkrát už viete čo a ako a beriete len to dobré. A dobré je na Bali vlastne všetko. Bali voňalo zase úžasne, vyžarovala z neho rovnaká pohoda, len turistov od minula pribudlo. Trochu to tam bolo drahšie a už sa toľko nezjednáva. Hlavne mladí predávajúci už nemajú tú zjednávaciu energiu. Ale Bali je pre mňa srdcová záležitosť a asi by som mu odpustila aj oveľa viac. Oproti minulému razu som tam zažila tropické dažde, pretože nás tam lízlo počasie ktoré so sebou priniesol tajfún nad Hongkongom. Opäť všetko klapalo na jednotku, skupina bola v pohode.
Ak budete mať destinácie, ktoré chcem navštíviť v ponuke, pôjdem určite s vami.
Prajem Vám pokojné sviatky a skvelý nasledujúci rok.

Cesta za sebapoznaním, november 2016

Dobrý deň, pani Ada,
Chcem Vašej agentúre poďakovať za krásny zájazd. Podľa mňa to bolo veľmi dobre nastavené - výlety striedali dni relaxácie, krásne ubytovanie až po luxus hotela. Veľmi som ocenila klimatizáciu v každej ubikácii.
Bali je nádherné, príroda úžasná. Bola som nadšená aj z ľudí vo väčšine hotelov, na ktorých bolo vidieť, že svoju prácu pre turistov robia radi a vážia si ju aj nás. Ešte raz ďakujem za možnosť takto spoznať Bali a prajem Vám príjemný deň
Jarmila Greplová

To najkrajšie z Bali a Jelení ostrov s českým sprievodcom, október 2016

Dobrý deň, pani Ada,
chcem Vám a celej Vašej cestovnej kancelárii Go2 poďakovať za krásne zážitky na dovolenke na ostrove bohov - Bali a Jeleňom ostrove. Všetko bolo tak, ako bolo naplánované v itinerári a všetko bolo skvelé. Organizácia, voľba hotelov a výlety, ktoré sa striedali s našim voľnom, ktoré sme mohli tráviť pri mori. Sprievodcovia Gábi s Jirkou boli tiež skvelí, ich výklad o živote na Bali nám pomohol podporiť postrehy zo života na tomto prekrásnom ostrove. Všade príjemní, usmievaví ľudia. Všade na nás dýchala prívetivá atmosféra kľudu a pohody. Dovolenka nemala chybu, hlavne vďaka Go2 a škoda len, že nebola dlhšia. Ešte raz ďakujem za niečo tak prekrásne a už teraz viem, že s Vašou cestovkou pôjdem znova.
S pozdravom, Lenka Hofmanová

To najkrajšie z Bali a Jelení ostrov s českým sprievodcom a predĺženie na Jáve, október 2016

Vážená pani Šmejkalová,
dnes je to práve týždeň, čo sme sa vrátili z vášho zájazdu, a pretože sme museli ísť hneď do práce, trochu dlhšie sa adaptujeme po návrate s časovým posunom - a k tomu máme hlavu plnú zážitkov a dojmov a predovšetkým absolútneho nadšenia z tejto dovolenky. Program aj naplánovanie bolo perfektné, rovnako ako ostatní, oceňujeme vyváženosť odpočinku a spoznávanie nových miest a zážitkov, pobyt ďaleko predčil naše očakávania, Bali nás proste nadchlo a okúzlilo, chrámy na Jáve boli úžasné.
Výsledkom toho všetkého je, že sme začali premýšľať, kam ísť s Vašou cestovkou najbližšie. A už sme sa takmer rozhodli - asi by sme chceli ísť na zájazd Exotické Bali, komodské draky a pôvodný Flores... v jesennom termíne a boli by sme traja so synom. Určite zavolám a naplánujeme, zatiaľ ešte necháme pomaly doznieť všetky vnemy, utriedime fotky a necháme pôsobiť blahodárny pokoj odpočinku, slnka, hinduistických chrámov aj mora na naše telo a dušu.
Ešte raz ďakujem za prípravu a organizáciu zájazdu, bolo to veľmi fajn.
MUDr. ILONA VOTAVOVA

To najkrajšie z Bali a Jelení ostrov s českým sprievodcom, október 2016

Dobrý deň,
Dovolenka na ostrove Bali úplne splnila všetky moje očakávania a veľmi sa mi páčila.
Musím skonštatovať, že celý itinerár cesty bol veľmi dobre naplánovaný a veľmi oceňujem predovšetkým vyváženosť výletov a času na odpočinok. Sprievodcovia boli naozaj skvelí. Podľa môjho názoru bolo skvelé aj to, že naša skupina nebola nijako početná, takže sme sa ľahko dohodli a skoordinovali. Chcela by som Vašej CK poďakovať za skvelé zážitky. Určite s Vami ešte nejakú ďalšiu dovolenku absolvujem.
S pozdravom
Magda Češková

Pobytová dovolenka v Sanure, Bali, september 2016

Dobrý deň, pani Šmejkalová, zhruba pred týždňom sme sa vrátili z Bali.
Chcela som Vám poďakovať za výbornú organizáciu a spoluprácu s Vami. Oceňujem aj operatívny a ústretový prístup, vrátane mojich dodatočných otázok.
Miestnemu šoférovi patrí tiež veľké poďakovanie, vozil nás bezpečne a veľmi trpezlivo odpovedal na naše otázky.
Vždy dodržal časovú dohodu a všetko prebehlo k veľkej spokojnosti na všetkých výletoch. Takže veľké poďakovanie, dovolenku sme si všetci naozaj užili.
Prajem Vám pekný deň.
Dana Koníčková

Bali a Komodo, august 2016

Dobrý deň, pani Ada,
ešte raz ďakujeme za dokonale zorganizovanú dovolenku na Bali a Komode. Mal som trochu obavy, predsa je to trochu ďaleko a iná kultúra. Ale s Vašou dokonalou organizáciou, načasovaním, výberom hotelov a aktivít, ktoré sme podnikli by som s Vami šiel kedykoľvek znova. Všetkým určite odporúčte, rovnako ako nám, výlet na Komodo Islands. Asi jeden z najkrajších zážitkov, čo sme zatiaľ mali. Varany, nádherné potápanie, koraly, podmorský život a hlavne úžasný pobyt na domorodej lodi all inclusive. Proste super. Všade milí a usmievaví ľudia.
Neveril som, že všetko môže takto dokonale klapnúť, bez akejkoľvek improvizácie, všetko bolo tak, ako sme naplánovali. Úžasné, ďakujeme, a ak niekedy pôjdeme do destinácií, na ktoré sa špecializujete, pôjdeme určite už len s Vami. Nech sa Vám darí, bola to radosť.
J.F.

Bali a Jáva, august 2016

Dobrý deň, Veronika,
dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo bez problémov a podľa plánu, došlo tiež na surf s Honzou (super zážitok, asi sa budeme učiť ďalej). Dubaj bol zaujímavý, len možno škoda, že to bolo neskoro v noci a boli sme veľmi unavené, takže sme si to veľmi neužili. Ketut je veľmi sympatický, príjemný šofér a spoločník… po celú dobu ako nás vozil. Za mňa jediné, čo by som pokojne vynechala bolo Nusa Dua, bolo tam 4x drahšie, more špinavé a hotel síce luxusný, ale bez atmosféry (niečo ako rezorty v Egypte), na rozdiel od Ubudu (kde by sme vydržali aj o deň viac) alebo hotela Kirana na Ganggu… jediné, čo stálo v Nusa Dua za to, bola návšteva reštaurácie Pirate bay… ale to je asi aj otázka vkusu… inak Jáva bola nádherná a láva tour na Merapi zaujímavá… takže celkovo sa nám to veľmi páčilo, teraz mi nič ďalšie nenapadá...
Tomková

Bali a Gili Air, august 2016

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
rada by som Vám týmto poďakovala za zabezpečenie krásnej exotickej dovolenky. Na Bali a Gili Air všetko prebehlo bez chybyčky, Vaši spolupracovníci na Bali boli strašne milí, ústretoví a naviac dochvíľni :-)
Nenastala žiadna komplikácia a všetko sa podarilo. Aj výber miest bol perfektný! Jediné, čo nás mrzelo bol návrat do Prahy a to, že sme dovolenku nenaplánovali o niekoľko dní dlhšiu :-) snáď bude ešte príležitosť sa do Indonézie pozrieť. Na ďalší rok plánujeme Mexiko, akurát nám komplikuje situáciu vírus zika. Pokiaľ by sa to zlepšilo, určite sa opäť obrátime na Vašu cestovnú kanceláriu s otázkami a požiadaním o vaše služby.
Majte sa krásne a ešte raz ďakuje za krásnu dovolenku a za perfektnú spoluprácu! S priateľským pozdravom
Alessandra Bucciová

Bali a Jelení ostrov, august 2016

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
všetko bolo úplne v poriadku. Na palube nás naozaj prekvapili s tou tortičkou, veľmi nám prišla vhod :) Bali je nádherný ostrov, nebolo nič, čo by sme menili. Bolo naozaj zaujímavé presúvať sa z turistického Nusa Dua, kde nás hotel Novotel opravdu prekvapil, bol krásny a ten servis! Sever v Adi Assri to už bolo trochu chudobnejšie, tomu zodpovedala aj strava. Tak sme chodili na obedy a večere na Vami odporúčané miesto kúsok od hotela. Ale to šnorchlovanie stálo za to! A nakoniec krásny Ubud. V centre to naozaj žilo, plno reštaurácií, plno chutí. Super. Pre nás to bola nezabudnuteľná dovolenka.
Šoféri boli tiež úplne skvelí, nebol problém niečo meniť, ba naopak, sami nám aj navrhli miesta, ktoré by sme si mohli pozrieť, napríklad ako miestni vyrábajú soľ na pláži, kde sme si toho tiež veľa nakúpili. Nezabudnuteľný zážitok :)
Ďakujeme za všetko
S pozdravom a prianím krásneho dňa,
Zuzana Štanclová

Bali, Jelení ostrov a Nusa Lembongan, august 2016

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
Rád by som Vám napísal spätnú väzbu na zájazd na Bali od Vašej kancelárie. Boli sme s manželkou obaja veľmi spokojní - ako s ostrovom samotným, tak s programom a Vašimi službami. Občas bolo aj príjemné presúvanie sa z miesta na miesto s inými klientami Vašej CK, ako napr. s manželmi Trnkovými. Všetko bolo dokonale zorganizované a s výnimkou malého nedorozumenia na Lembongane (kedy sme neboli informovaní o tom, že náš presun späť na Bali má na starosti hotel, a hotel sa k organizácii presunu nijako nemal) všetko prebiehalo úplne dokonale.
Vami najatá taxislužba bola veľmi fajn a ve všetkým sa nám vždy snažila výjsť v ústrety. Jediná drobná výčitka (ale to je naozaj len taká maličkosť) je možno v tom, že na to, aby sme si dali kávu Kopi Luwak nás priviezli na farmu, ktorá je turistická v zmysle dosť predražená a s mizernou kávou. Sami sme si na ostrove našli ďaleko zaujímavejšie plantáže s výrazne lepšou a zároveň o polovicu lacnejšou kávou. Boli sme veľmi spokojní v hotelu Parigata v Sanure aj v hoteli v Amede. V Pemuterane a v Ubude sa možno dali nájsť lepšie hotely, ale aj tak sme boli spokojní.
S Vašou CK budeme počítať aj pri našich budúcich cestách. Veľmi dúfame, že podobne kvalitné zájazdy viete zorganizovať aj do ostatných destinácií.
Veľmi ďakujeme a pozdravujeme,
S.J.

Bali a Gili Air, august 2016

Dobrý deň, pani Ada,
pred niekoľkými dňami sme sa vrátili z našej úžasnej dovolenky a budeme mať naozaj na čo spomínať. Všetko prebehlo v úplnom poriadku až na drobnosti, ktoré sa podarilo včas riešiť. Inak ubytovanie v rezortoch bolo perfektné, najviac nám vyhovoval rezort Parigata v Sanure. Raňajky tam boli proste fenomenálne, veľký výber všetkého možného. Nasadili skutočne vysokú laťku a preto sa nám už raňajky inde zdali o poznanie chudobnejšie. Presuny medzi letoviskami boli bez problémov a Gili ostrovy boli naozaj čerešničkou na záver pobytu. Nemáme žiadne zásadné výhrady, všetko fungovalo ako malo. Ďakujeme celému kolekívu za príkladnú organizáciu pobytu a snáď niekedy nabudúce!
Za celú rodinu Marcela Plitzová

Bali, Komodo a Jáva, august 2016

Dobrý deň,
rada by som Vám poďakovala za perfektne zorganizovanú dovolenku na Bali, Jáve a Komode… Je milým prekvapením, keď všetko funguje... Som nadšená, išlo o dovolenku s mnohými nádhernými cieľmi.
Sami by sme všetko absolvovať nestihli.
Prajem mnoho takto spokojných klientov.
Novotná Olga

Kúzlo Bali a Jelení ostrov, júl 2016

Dobrý deň, Ada,
chcela by som Vám veľmi veľmi poďakovať za organizáciu prekrásnej dovolenky, z ktorej sme sa pred týždňom v poriadku vrátili…
Všetko klapalo podľa plánu, vybrané hotely boli super a z výletov sme boli nadšení. Celú dobu sa nám venoval Ketut, ktorého sme si veľmi obľúbili. Bol fajn. Veľmi nám vyhovovalo rovnomerné rozloženie zájazdu na cestovanie a odpočinok. Všetkého bolo tak akurát. Máme plno krásnych fotiek a načerpali sme sily, dúfam, že na celý rok dopredu. Cesta teda bola zdĺhavá a únavná, ale za to množstvo zážitkov rozhodne stála…
Ešte raz veľká vďaka a ak môžem, ďalšiu jar sa na Vás pri výbere dovolenky opät s dôverou obrátim…
Pozdravuje vás a krásny zbytok leta praje Petra Boková a spol.

To najkrajšie z Bali s českým sprievodcom + výlet na Komodo a Sumatra, júl 2016

Dobrý deň, pani Tzoneva.
Najskôr by sme Vám veľmi radi poďakovali za naplánovanie, zabezpečenie a dokonalú organizáciu našej cesty po Indonézii.
Sme doma len dva dni a myšlienkami sa stále vraciame na Bali, Komodo, Sumatru... Dovolenka to bola nádherná, pestrá, bohatá na zážitky a určite patrila k jednej z najkrajších, ktorú sme kedy s manželom zažili. Indonézia je nádherná krajina, plná veľmi milých ľudí, krásnej prírody, s úžasným podmorským svetom… Ale určite by naše cestovanie nebolo tak úžasné, nebyť Vami perfektne zostaveného itinerára cesty, doplneného o dokonalú organizáciu, vrátane presunov, preletov, voľbou hotelov atď.
Pobyt na Bali bol naviac ešte ozdobený našou sprievodkyňou Gábi, ktorej výklad, informácie a postrehy zo života na Bali a ostatných ostrovov nám ešte viac pomohli zoznámiť sa s krajinou a zvykmi. Naše obavy z dalšej cesty na Flores, Komodo a potom na Sumatru bez českého sprievodcu sa veľmi rýchlo rozplynuly, keď sme si opakovane overili, že fakt všetko funguje :-).
Na ceste na Komodo za drakmi nás doprevádzal José, ktorý bol perfektný, zaviezol nás aj na miesto, kde sme šnorchlovali s desiatkami mánt, čo bol dychberúci zážitok!!!
Sumatra nás chytila za srdce, našim sprievodcom bol Ali, o kterom Gábi povedala, že je najlepší a asi mala pravdu. Orangutani sme videli, máme stovky fotiek, opäť jeden zo zážitkov na celý život. Len mediálne známa Mina sa nám nechcela ukázať :-).
Nedá sa v pár riadkoch napísať a vyjadriť všetko, čo sme videli, to sa musí zažiť na vlastnej koži. A teda ešte raz veľká vďaka cestovnej kancelárii, Vám, Gábinke a všetkým, ktorí sa o nás starali a umožnili nám fantastickú dovolenku.
Prajeme mnoho spokojných klientov, pekné nielen letné dni, so srdečnými pozdravmi Petr a Zora Jičínští.

Výlet za komodskými drakmi, jún 2016

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
v prvom rade by som Vám za nás všetkých chcel veľmi poďakovať, za skutočne vydarený zážitok. V Indonézii sme boli všetci poprvýkrát, a tak sme ju poznali len z televízie, ale to, čo sme videli počas nášho výletu na Komodo s Vašou spoločnosťou predčilo všetky naše očakávania. Všetko čo bolo dohodnuté v zmluve bolo do posledného detailu dodržané a to je teda v dnešnej dobe nutné si ceniť. Ako vyzdvihnutie z letiska, kde na nás čakal šofér, ktorý na tamojšie pomery mal angličtinu v vskutku dobrej úrovni, tak náš hotel, ktorý mal úžasný výhľad a personál bol tiež skutočne ústretový a nápomocný vo všetkom, o čo sme požiadali (môj otec mal črevné problémy, tak mu pani, ktorá resort riadi hneď dala nejakú údajne čínsku medicínu a bolo po problémoch). Vrcholom všetkého bola plavba loďou po ostrovoch. Celá loď bola krásna a dostatočne vybavená so všetkým, čo na tento výlet bolo potrebné. Posádka bola jedným slovom skvelá. Rovnako náš sprievodca bol naozaj znalý v mnohých veciach a ja by som ho mohol len odporučiť všetkým ostatným. Komodo, Rinča a priľahlé ostrovčeky sú úžasné a my sme veľmi radi, že sa nám pošťastilo všetku túto krásu vidieť. Vrcholom všetkého boli raje manta, ktorých sme videli asi 20, a to aj napriek tomu, že údajne nie je sezóna.
Keď to celé teda zhrniem, bol to naozaj vydarený výlet, za ktorý vďačíme hlavne Vám a za to teda ďakujeme. Cena za to všetko bola tiež férová, takže keď by sme sa v budúcnosti opäť chystali niekam, kde Vaša spoločnosť operuje, určite sa na Vás obrátime.
Prajem Vám mnoho tak spokojných klientov, ako sme my a nech sa darí
s pozdravom
Petr Sláma

Poznávací zájazd na Bali s českým sprievodcom, apríl 2016

Dobrý deň, pani Tzoneva, ďakujem za organizáciu zájazdu, dovolenka sa mi veľmi páčila, škoda len, že to tak rýchlo utieklo. Najkrajšie to pre mňa bolo v Amede, kde bolo v podstate všetko na jednom mieste - krásne prostredie, pokoj, šnorchlovanie, výborné jedlo...
Takže snáď budúci rok zase :)
Majte sa pekne.
Eva

Bali, apríl 2017

Dobrý deň, môžem hneď na úvod povedať, že sme si vybrali dobrú destináciu. Let z Viedne späť bol kľudný, v Dubaji sa dlho nečaká. Zabezpečenie odvozov z letiska a presuny medzi hotelmi vrátane výletov boli bez problémov. V Melia Bali to bolo výborné, je to luxusná rekreačná zóna. Na severe bol hotel tiež pekný v peknej záhrade. Trochu nám ale chýbal ešte aspoň 1 deň v Ubude pretože je tam toho celkom dosť, čo sa oplatí vidieť, hotel pri ryžovom poli bol tiež pekný. V hoteloch sme nemali žiadne problémy, využívali sme odporúčané reštaurácie. Ďakujeme za zabezpečenie pobytu na Bali a možno sa niekedy zase vyberieme do destinácií kam zájazdy organizujete. SK+KK.

Bali, Komodo a Gili Air, február 2017

Dobrý deň,
Ďakujeme za skvele pripravenú dovolenku na Bali. Máme za sebou tour po Bali a výlet na Gilli ostrovy a Komodo, celkom 16 dní pobytu, 7 hotelov a noc na lodi, to všetko spoločne s našimi deťmi vo veku 5 a 6 rokov. Ideálne naplánované dni - spoznávanie miest striedajúce sa s odpočinkom. Po celú dobu pobytu sme cítili, že je o nás výborne postarané, že máme oporu v sprievodcoch a šoféroch. Boli sme s CK Go2 vlani na Srí Lanke, tento rok v Indonézii a ďalší rok opäť s Go2.
S pozdravom
Leona Krýslová

To najlepšie z Bali a Jelení ostrov, september 2015

Dobrý deň, všetko prebehlo v úplnom poriadku. Kvalitné ubytovanie a služby, ústretoví šoféri vozidiel, Gábinine perfektné znalosti prostredia.
Len jedna výhrada a odporúčanie: Výstup na Batur inzerujete ako nenáročný trek. Odporúčam pri tejto aktivite uvádzať minimálne stredne ťažký až ťažký trek. Pretože sme s manželkou zvyknutí na fyzické záťaže, vystúpili sme až na vrchol. Mnoho ďalších však zostávalo v nižších úrovniach a ďalší sa chceli vracať. Problém potom niektorí mali pri zostupe.
Inak ďakujeme za veľmi kvalitné zorganizovanie zájazdu.
Ivana a Václav Živných

Kúzlo Bali a Jelení ostrov, jún 2016

Dobrý deň, pani Tzoneva, bola ste rýchlejšia než ja. Aj napriek svojej vyťaženosti som si našiel čas a idem osobne poďakovať. Pripravili ste nám skvelú dovolenku, perfektne naplánovaná do nejmenšieho detailu. Na to, že som z princípu držgroš, tak tu musím povedať, že sme mali pocit dobre využitých financií. Perfektná práca, ďakujem za Váš osobný prístup a budem Vás všade odporúčať. Manželka už plánuje ďalšiu cestu, tentokrát ale len pre nás dvoch.
Všade maximálna spokojnosť - hotely, miesta, ľudia… proste perfektné a skutočne som si odpočinul. Ďakujem.
S prianím pekného dňa
rodina Caklových

Kúzlo Bali a Jelení ostrov, jún 2016

Dobrý deň,
boli sme nadšení. Bolo to presne tak, ako sme si predstavovali a tak ste to skvele vymysleli - pol na pol:-) Odpočinok a výlety. Je trošku škoda, že pred našim príletom bolo kúsok od Bali nejaké slabšie zemetrasenie a vlny v Canggu a potom na výlete na poloostrov Bukit boli skutočne veľké, ale aj tak sme sa pokochali pohľadom.
Sme obaja naozaj nenároční, takže sme tak nejako splynuli s miestom:-)
Vskutku nikde nebol žiadny problém - cez lietadlo, ubytovanie, jedlo, výlety… Šoféri boli tiež fajn, mám ten pocit, že skôr sa oni nudili s nami:-) Ale to je asi tým, že sme naozaj boli len sami dvaja. Gabča bola rovnako príjemná a milá.
Pre nás to bola najkrajšia dovolenka:-) A tiež zásnubná - čo bolo pre mňa veľké prekvapenie a dovolenka dostala ďalší krásny rozmer:-)
Takže ešte raz veľmi Vám ďakujeme a veľmi Vás chválime. Všade Vás odporúčame a myslím, že sa ešte niekedy počujeme:-)
Takisto Vám prajeme krásne leto.
Martina Zatloukalová

Poznávácí zájazd Bali s českým sprievodcom + predĺženie na Tanjugn Benoa, júl 2016

Dobrý deň.
Všetko bolo perfektné, v najlepšom poriadku a bolo tam krásne, veľmi sa nám to páčilo. S pozdravom
Pavel Sladkovský

Bali a medzipristátie v Singapure


Dobrý deň, Veronika,
Chcela by som Vám veľmi poďakovať za individuálnu prípravu zájazdu na ostrov Bali. Veľmi sa nám páčilo, všetko bolo prispôsobené našim potrebám a možnostiam, organizačne takisto všetko klaplo.
Obyvatelia Bali, príroda, chrámy, to všetko nás uchvátilo. Možno najviac spomínam na mestečko Ubud, precházkou ryžovými políčkami k reštaurácii Sari Organic, nádherný hotel Bisma Eight s možnosťou ráno si zacvičiť jógu a večerné tanečné predstavenie v miestnom chráme. Ešte raz sa na Bali aj do mesta Ubud vrátim…
Ingrid Dortová

Kúzlo Bali a Jelení ostrov, máj 2016

Dobrý deň, Veronika,
Ospravedlňujem sa, že sme hneď nenapísali. Od návratu sme v jednom kole. Celá dovolenka prebehla úplne v poriadku a dokonca nad naše očakávania. Bali sme si zamilovali.
Výber hotelov, respektíve bungalovov bol perfektný! Amed nás úplne uchvátil a rezort, ktorý ste nám zarezervovali bol veľmi príjemný. Šli sme tam šnorchlovať k lodi USS Liberty a bol to jeden z najlepších zážitkov.
Ubud bol tiež skvelý a rezort úplne luxusný. Pripadali sme si ako kráľovská rodina :) V Pemuterane sme si bungalov upgradovali na nejaký special deluxe ocean view. Pôvodný bol síce fajn, ale asi ako sme boli rozmaznaný predchádzajúcimi, chceli sme byť hneď pri mori, počuť ho večer aj ráno a pozerať naň. Zašli sme tam nakoniec aj šnorchlovať k Jeleniemu ostrovu a koralový útes bol proste nádherný.
Čo sa týka výstupu na Agung, bohužial sme nezvládli dôjsť až na úplný vrchol. Cesta bola vskutku náročná a Janča nezvládla poslednú hodinu výstupu po tých veľkých kameňoch. Mala strach z výšky a nechcel som ju do toho nútiť. Vzhľadom k tomu, že sme si povedali, že buď vylezieme na vrchol obaja alebo nikto, nechcel som ju nechávať niekoľko hodín pod vrcholom, aby na nás čakala. Sopku teda budem musiet zdolať pri ďalšej návšteve.
Na záver teda musím povedať, že ste nám naplánovali tú najkrajšiu dovolenku, o ktorej sa nám ani nesnívalo. Určite vás budeme odporúčať ďalej našim známym a kamarátom.
Čo sa týka nás, my začíname šetriť na ďalšiu dovolenku v jednej z vašich destinácií. Boli sme naozaj spokojní a máme zálusk na Maledivy :)
Takže ešte raz ďakujeme veľmi veľmi pekne!
Honza Večeřa

Bali a Sumatra, Apríl 2016

Dobrý deň, pani Ada.
Ďakujeme za váš záujem a za perfektne pripravenú dovolenku. Všetko klapalo ako švajčiarske hodinky :o)). Určite vaše služby nabudúce využijeme znova. Výber hotelov, výber lokalít a pamiatok, ktoré sa oplatí vidieť, všetko super a príjemní sprievodcovia k tomu. Čo viac sme si mohli priať? Pokiaľ ide o trek na Sumatre, boli sme donútení okolnosťami zrušiť prenocovanie v lese a Gábi nám pomohla dopredu zarezervovať s Alim zmenu na dva jednodňové výlety. Šli sme len v trojici, moja sestra sa odmietla zúčastniť. Prenocovali sme v Eco lodge. Boli to krásne zážitky. Ali je naozaj skvelý. Orangutani sú nádherní. So mnou je to ťažké, ja milujem zvieratá, takže pre mňa to bol dôvod, prečo tam ísť. A stálo to za to. Došlo aj na pijavicu, manžel sa obetoval :o))).
Veľmi sa nám páčil aj Singapur. Potrebovali by sme aspoň o jeden deň naviac. Tak možno nabudúce. :o))) Ešte raz vám ďakujeme.
S láskou Martina a Jiří Chvostkovi

To najkrajšie z Bali a Gili Air + medzipristátie v Singapure

Dobrý deň,
Musím Vám aj všetkým v tíme Go2Indonesia neskutočne poďakovať, všetko bolo tak, ako bolo dohodnuté, skôr aj o niečo naviac. Dovolenku sme si náramne užili, len škoda, že tie 3 týždne utiekli ako voda. V 90% sme sa viezli s Madom, skvelý šofér. Pridal nám ku všetkému informácie, šoféroval skutočne precízne v miestnej doprave, urobil pre nás, čo nám na očiach videl. Bali je prekrásny ostrov a rozhodne sa tam ešte niekedy vrátime. Už po niekoľkých hodinách doma, človeku strašne chýbajú tí milí a usmievaví ľudia. Počasie nám tiež perfektne vyšlo. V Singapure sme stihli, čo sme chceli. Všetkým, ktorí majú letenky cez Singapore Airlines odporúčam zájsť si na drink do baru 1 Altitude, je úplne fenomenálny. Mohol by som písať o všetkom romány, ale aj tak už by som asi len opakoval predchádzajúce recenzie. Veľmi Vám teda ďakujem, máme pamiatku do konca života. Keď všetko výjde, chceme ísť budúci rok na Srí Lanku a Maledivy, tak sa Vám zase ozveme:-) Ste úžasní, ďakujem.
Škrabánek

Luxusne a štýlovo na Bali, august 2015

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
na konci minulého augusta sme s Vašou kanceláriou absolvovali cestu na Bali. Naša prvá cesta na Bali bola práve pod taktovkou cestovnej kancelárie GO2, ktorej prístup nám maximálne vyhovoval hlavne z toho dôvodu, že sme mali komfort cestovnej kancelárie, ktorá nám bola oporou a zároveň ohromnú voľnosť, toto všetko nám individuálny pobyt umožnil. Vynechám teraz krásy danej lokality a presuniem sa k výhodám voľby tejto cestovky. Počas celého procesu rezervácie nebol jediný problém, so všetkými nejasnosťami, otázkami aj pripomienkami sme sa mohli kedykoľvek obrátiť na pani Šmejkalovú a odpoveď přišla v podstate ihneď. A tak sa to nieslo celou dovolenkou. Servis bol absolútne perfektný a výber každého jedného ubytovania bezchybný. Každý deň, kedy sme mali dohodnutý presun alebo výjazd, na nás načas čakal šofér na dohodnutom mieste, človek, ktorý taktiež nemal problém prispôsobiť sa našim požiadavkam. Vďaka cestám po Bali sme vyzkúšali tri rôzne hotely vybrané cestovnou kanceláriou, v každom sme si hovorili, že jej nemôže nič prekonať a v každom sme sa mýlili.
Nemám ani spätne jedinú výhradu ba naopak, dlho sme službou neboli tak nadšení ako práve s GO2, spoznali sme z krajiny to, čo sme chceli a to, čo nám bolo odporúčané, program sme si ušili presne podľa našich požiadavok a teraz práve vyberáme kam ďalej!
Pekný deň, Erbanová Sabina

Pobytový zájazd na Bali, marec 2016

Dobrý deň, Veronika, pana Šmejkalová,
Po našom telefonáte Vám chcem ešte raz za nás veľmi veľmi poďakovať za precízne spracovanie našej dovolenky na Bali, za materiály a informácie, ktoré nám Vaša cestovka ponúkla. Bolo tam veľmi pekne a boli sme nadmieru spokojní, pretože to splnilo presne to, čo sme od toho očakávali. Jediným mínusom bolo to, že sme tam boli tak krátko. Preto sme sa rozhodli nasledujúci rok v rovnaký čas opäť zájsť na rovnaké miesto, takže si Vás potom dovolíme osloviť.
Ďakujeme ešte raz Vašej cestovke, za Vašu perfektnú prácu a prajeme Vám osobne pekné dni a pracovne mnoho obchodných úspechov.
Majte sa pekne
Iva Petrů

Zájazd s českým sprievodcom na Bali, marec 2016

Dobrý deň, pani Ada,
Ospravedlňujem sa, že odpisujem až teraz. Dovolenku na Bali sme s celou rodinou zhodnotili ako veľmi vydarenú, všetkým sa nám páčilo, veľa sme videli a máme plno nových zážitkov. Okrem nejakého bolenia brucha, sme prekonali zdravotnú stránku úspešne. Musím povedať, že sme si sadli aj s ostatnými účastníkmi zájazdu. Ubytovanie bolo super. Najlepšie hodnotíme hotel v Sanure a Ubude (dúfam, že to píšem dobre, keď tak ma ospravedlňte). Veľký plus bol splav na raftoch. Super. Celá skupina bola nadšená. Takisto musím ohodnotiť nášho sprievodcu Honzu, ktorý nám bol k dispozícii. Statočne nám odpovedal na všetky záludné otázky. Naozaj bol fajn.
Aj milý šofér Ketut bol perfektný. Mínus dávam miestu v Amede, kde sme strávili víkend a nebolo tam kam zájsť. Tak tam je to také dlhé, ale inak pekné.
Inak všetko bolo v pohode, cesta bez problémov, všetky lety načas. Nie je čo vytknúť. Ďakujem veľmi pekne, veľmi sme si to užili.
S pozdravom a niekedy potom na ďalších cestách.
Vokounová

Zájazd s českým sprievodcom na Bali, marec 2016

Dobrý večer,
Dnes som Vám chcela zavolať a trochu poreferovať. Môžem povedať, že zájazd sa mi páčil. Bola som sklamaná z juhu Bali, tam ma nijako neoslovil výlet po juhu a romantická večera pri západe slnka v talianskom Bibione. To by som zo zájazdu vyškrtla. Ale hneď ďalší deň, keď sme opustili juh a vydali sa na okruh, ocitla som sa v raji. Skutočne paráda. Skvelé ubytovanie, skladba zájazdu rôznorodá, čo sa mi veľmi páčilo. Všetko fungovalo. Menej turistov. Naozaj môžem vyjadriť veľkú spokojnosť a myslím, že nehovorím len za seba. Aj ostatní účastníci zájazdu boli spokojní. A ešte sme sa zišli fajn partia. Na Jáve nám veľmi nevyšlo počasie, ale to nevadí, ja som tie chrámy musela vidieť. Honza sprievodca a Ketut boli v pohode. Honza nám poskytol veľa informácií. Proste a jednoducho: bolo to fajn. Majte sa pekne.
E. L.

Zájazd s českým sprievodcom na Bali, marec 2016

Dobrý deň, zdravím už bohužiaľ zase z Česka...Dovolenka na Bali bola úžasná...všetko prebehlo podľa plánu. Videli sme toho naozaj veľa, asi maximum, čo v tom čase vidieť šlo..... Veľmi sa nám páčilo v Kembali beach...bolo to tam trošku natural (žiadny luxus, ale o tom to je). Nikomu sa nechcelo odchádzať z Adi Assri, mohli sme tam o jeden deň pobudnúť dlhšie, len tak bez programu (namiesto Sanuru a tam už len poslednú noc pred odletom). Super šnorchlovanie, dosť super aj rafty alebo opice v Mokey forest... Áno, a všetci sme tak nejako vyhodnotili, že romantická večera v Jimbarane nebolo to pravé orechové…bola to asi jediná nespokojnosť....Lepšie sme sa najedli pri ceste vo warungu.....
Pôvodne sme chceli ísť vo vlastnej réžii, ale som rada, že som Vás objavila. Super dovča, plno zážitkov, čistá hlava, o nič sme sa nemuseli starať....
Tak zas niekedy nabudúce.....Pekný deň
I.K., Kojetín

Sumatra, Bali a Komodo, marec 2016

Dobrý deň,
dovča vyšla perfektne. Počasie bez chyby. Na Sumatre sme videli 8 orangutanov v Bukit Lawang. V Tankahane sme mali kúpanie a jazdu na slonoch. Celkovo hotely parádne. Na Bali vyššia kvalita než na Sumatre a Florese. Všetko prebehlo podľa plánu. Plavba loďou úžasný zážitok spojený s kúpaním na pink beach a šnorchlovanie s mantami. Menší problém bol jedine v noci na lodi. Návšteva parkov Komodo a Rinča nádherný zážitok. Vidieť varany. Presuny vždy boli podľa plánu. Bali nádherný ostrov plný pamiatok a prírody a super jedla. Celkom teda budem tento zážitok spojený s Vašou cestovnou kanceláriou odporúčať. Pri výlete na Komodo a Rinču, sprievodca Silvestr bol jedným z najlepších, ktorí sa nám po celú dobu venovali. Všetci sprievodcovia na vysokej úrovni. Šoféri menej výreční, ale to už ste vraveli dopredu. Všetci ochotní.
Vďaka za všetko
Marek Ehm

Kúzlo Bali a Jelení ostrov + chrámy a pamiatky Jávy

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
Ďakujeme veľmi pekne, dovolenka sa nám veľmi veľmi páčila a všetko, čo ste vybavovali dopadlo presne podľa itinerára. Skutočne neviem o organizačnom zádrheli. Najčastejšie sme mali šoféra Julyho a bol výborný, najlepšie šoféroval, bol príjemný, už čosi povedal aj po česky a bol vždy ochotný.
Nusa Lembongan bol skvelý, zúfale suchý, pokojný oproti Sanuru a Bali. Dream Beach s rozbúreným oceánom nádherná, záhrada úžasná, vonkajšia kúpeľňa super, zvlášť ten európsky, západný záchodový sanitárny skvost vedľa bambusovej sprchy a vulkanického umývadla. Ubud je nádherný a strašne zvláštny. Okolie Ubudu bolo pre mňa snáď najkrajšie, ryžové polia, Tirta empul - pramene, Gulung Kawi v skale a zlatý klinec dňa bola cibetková káva. A aby toho nebolo málo, cez Julyho sme si objednali rafting na druhý deň, bolo to náročné, ale stálo to za to. A stihli sme aj Monkey Forest pred zatváračkou a pešo k palácu na večeru a naspäť shuttlom. Ešteže sme mali ten mobil od vás:-) Do Amedu sme mali iného šoféra, avšak bol profesionál, v Bat Cave sme nakúpili za draho zbytočnosti, v Tirta Gangga sme sa schladili, najedli a dali sa odviezť do Ganesh - na prvý pohľad celkom iné, ale potom sa nám tam veľmi páčilo - krásne balijské rovné more, malý príliv, nikde nikto, skoro rodinná atmosféra, šnorchlovanie, jeden deň sme si poležali. Pemuteran - to bola oáza pokoja, aj keď mešita je hneď vedľa... a nikto nikde, rezort krásny odpočinkový. Vybrali sme si na ostrov jeleňov na šnorchlovanie. Paráda. A tiež sme si tam poležali. A dopriali si masáž. A šnorchlovanie k umelému koralu.
Prelietavali sme na Jávu v piatek 13. a asi najväčší zážitok sme mali z púte na Borobudur, kde sme všetkým pripadali zvláštni a všetci sa a nami chceli fotiť.
Ďakujem za spoluprácu. Samozrejme garantujem, že s kým hovorím, tomu vás odporúčam, aj tento spôsob cestovania.
Ďakujem. Majte sa. Mirka Chaloupková aj za manžela Aleše

Sprievodcovaný zájazd na Bali + predĺženie na Tanjung Benoa, november 2015

Dobrý deň,
ďakujem za Váš zájem.
Veľmi oceňujeme komunikáciu s Vami pri organizácii dovolenky, ochotu a možnosť variability pobytu. Ubytovanie vo všetkých rezortoch úžasné, sprievodkyňa aj šofér veľmi príjemní. Počasie v novembri na Bali bolo krásne, ostrov naozaj stojí za to spoznať. Obzvlášť nás nadchol rafting. Ja by som mala len 2 pripomienky:
- v poslednom rezorte /a vraveli to aj ubytovaní v Sanure/ bolo veľmi plytké more, takmer sa nadalo plávať a pri odlive už vôbec nie
- všetkým odporúčam so sebou vziať topánky do vody. Plutvy sa dajú síce požičať, ale pokiaľ ich niekto nechce, alebo má veľkú nohu, je problém.
Ale radi spomíname a ďakujeme
Chrástkovi

Sprievodcovaný zájazd na Bali, november 2015

Dobrý deň,
odpovedám oneskorene, ale bola som veľmi zaneprázdnená.
S programom som bola spokojná, ubytovanie bez pripomienok. Program bol zostavený dobre, užili si všetci. Len mi vadili prestoje pri obedoch. Na Bali sa nikde nikto neponáhľa a tak 2 hod. na obed pre nich nie je žiadny čas. Nie všetci však chceli ísť na obed. Myslím si, že ako dospelí by sme bez obedu vydržali, radšej by sme boli skôr na ubytovaní a zašli si na neskorší obed. Stačilo vždy večer pri ukončení výletu povedať, nech si vezmeme desiatu a myslím si, že by nebol problém. Som takto zvyknutá zo všetkých poznávacích zájazdov, čo som absolvovala. Tak sme veľa stratili čakaním a mohli sme tento čas využiť na pobyt pri mori, alebo prechádzkam po meste, kde sme boli ubytovaní. Ostatným to možno tak vyhovovalo, ale niekoľko sa nás určite našlo, ktorým nie. Aj keď som nepatrila k tým, ktorí prileteli o 2 dni neskôr, veľmi oceňujem prístup cestovky, že im program zameškaných dní nahradila, bežne sa to nestáva. Inak všetko klapalo ako má, sprievodkyňa príjemná, snaživá, poradila, keď bolo potrebné. Rada by som s vašou cestovkou cestovala niekedy nabudúce, ale u mňa to nie je o čase, ale o financiách. Som už dôchodkyňa a na dovolenku si musím zarobiť brigádou, ktorú v našom regióne nie je ľahké zohnať.
Prajem príjemné prežitie Vianoc a v novom roku veľa zdravia a spokojných zákazníkov.
Chovancová

Sprievodcovaný zájazd na Bali, október 2015

Dobrý večer prajeme, ďakujeme za email a Váš záujem.
Ano, sme už bohužiaľ doma a v plnom pracovnom nasadení, s čím súvisí aj moje ospravedlnenie, že sa dostávam k odpísaniu trochu neskôr. Dovolenka bola veľmi fajn, Bali sa nám páči a kľudne by sme sa opäť vrátili. Z Vašej strany bolo všetko v úplnom poriadku, Roman bol fajn sprievodca a nikde žiadne problémy neboli. V lietadle sme prekvapení boli veľmi. Skutočne nečakané a veľmi milé prekvapenie. Krásne ďakujeme. Vo všetkých hoteloch sme mali krásne izby a spokojnosť bola veľká. Sme radi, že sme sa vydali na cestu s Vašou cestovkou a hlavne vďaka Vám sa zájazd podaril. Ešte raz ďakujeme za všetko a pokiaľ na to príde, radi opäť Vaše služby využijeme. Prajeme veľa dalších spokojných zákazníkov a bude nám potešením keď sa niekedy znova uvidíme.
Jaroslav a Anna Albrechtovi

Sprievodcovaný zájazd na Bali, október 2015

Dobrý deň, pani Ada,
zájazd na Bali som si užila náramne. Myslím, že všetko klapalo, ako má. Síce som sa tešila, že budete sprievodcovať Vy, ale Roman to zvládol skvele a vôbec to nevadilo. Skupina 15-tich ľudí bola tak akurát a zdá sa, že problémové typy zostali doma a šli pohodoví ľudia. Počasie bolo krásne (bola som na Bali pred 6-timi rokmi a dosť nám pršalo, je to rozdiel), ubytovanie nádherné. Program mi vyhovoval tým, že ste mali aj svoje nápady priamo v programe - výlet loďou so šnorchlovaním a zvlášť chválim rafting 1*. To bol skvelý nápad a myslím, že všetci ho zvládli a ocenili. Aj výber toho, čo máme vidieť bol fajn a bolo aj dostatok voľna na ďalšie aktivity a odpočinok. Ja veľmi rada chodím pešo a urobila som si peší výlet z Amedu do Culiku. Aj keď bolo pekne horúco, veľmi sa mi páčilo ísť cez dedinky, kde nie je turizmus a len sa prechádza.
Ak môžem porovnávať, Bali sa dosť za tých 6 rokov zmenilo, je ďaleko viac turistické a niektoré miesta som veľmi nespoznávala, napríklad v Ubude. Je to škoda, ale to asi nezáleží na mojom názore. Chcem veľmi poďakovať za bezproblémové zorganizovanie zájazdu a za dobrú organizáciu. Pokaiľ budem mať možnosť, určite s vašou kanceláriou zase niekam pôjdem.
Ja som bola skrátka nadšená J J J.
Veľmi pozdravujem
Irena Hořáková

Bali a súkromá vila v Canggu, november 2015

Dobrý deň, chcela som Vám písať, ale ten návrat bol celkom facka, trochu nám trvalo, než sme sa spamätali. So zájazdom sme boli spokojní, rada by som Vám touto cestou poďakovala, na Bali sa nám páčilo a myslím, že program bol zostavený naozaj dobre, všetko, čo ste nám dali do programu sa oplatilo vidieť, nebolo toho príliš veľa, ale ani málo, na ten čas, ktorý sme mali, tak akurát. Vila v Canggu, musím povedať bomba, nebyť to na Bali, kde chce človek čo najviac vidieť, pretože sa tam zase hneď tak nepozrie, chcelo by to pár dní relaxu len vo vile s knižkou pri bazéne :-) Napriek tomu sme boli radi, že sme sa sami rozhodli pre skrátenie pobytu na juhu a pridali sme deň v Pemuterane, rozhodne to stálo za to, aspoň teda z nášho pohľadu. Fakultatívne aktivity sme si tam nakoniec zariadili sami, niečo sa dalo zarezervovať aj za menej peňazí, než ste informatívne uvádzali v propozíciách. Pre mňa osobne bol najväčší zážitok výlet so šnorchlovaním na Jelení ostrov, raft na Telaga Waja a Gunung Kawi. Naopak, slony nič moc, za tie peniaze ťažká komercia, ale s tým sme tak trochu počítali a deti z toho boli naopak nadšené.
Priznám sa, že keď som začala uvažovať o ceste na Bali, Vašu cestovku som na webe objavila náhodou a len tak zo zvedavosti som Vás oslovila, sama pre seba som si vravela, že zájazd na Bali bude pálka a ani o tom nebudeme uvažovať. Musím povedať, že Vaša ponuka mi prišla celkom príjemná v pomere k tomu, čo obsahovala a skutočne až na pár drobností sme boli veľmi spokojní. Takže nie je vylúčené, že s Vami zase niekedy niekam vyrazíme.
Majte sa fajn
Martina

Na Bali štýlovo a luxusne, október 2015

Dobrý deň, tak sme sa vrátili z dovolenky snov na Bali a síce sme telom v Čechách, no dušou na Bali. Veľmi ma ovplyvnila tá úžasná atmosféra, nádherná príroda, úžasní ľudia, a tie ich temply. Organizácia celého zájazdu bola perfektná a chcela by som Vám týmto poďakovať, že ste nám umožnili perfektným naplánovaním programu spoznať naozaj tie najkrajšie miesta na Bali. A to nádherné ubytovanie. Mňa osobne úplne vzalo za srdce ubytovanie v Ubude Kamandalu rezorte, tam to bolo skutočne ako v rozprávke. Ale úžasné bolo aj bývanie v jednoduchých bungalovoch v Amede. Tam bola zase taká ta domáca pohoda bez ľudí, na ktorú sme my češi zvyknutí - z mora do bazénu a hneď do chatičky. No a v Pemuterane to bolo tiež úžasné, zase taká divočina s opicami, srnkami na pláži a nádherným podmorským životom. Novotel bol dobrý štart na začiatku a Grand Nikko Bali na konci bol síce na mňa dosť veľký komplex plný ľudí, ale nádherný a bola tu príjemná možnosť dokúpiť darčeky v Bali collection.
Takže, Ada, ďakujem z celého srdca a dúfam, že s Vami ešte niekam pôjdeme.
Iveta MouchováB-)B-)B-)

PTo najkrajšie z Bali a Jelení ostrov, september 2015

Dobrý deň,
tak sme doma. Všetko sme absolvovali v kľude a podľa itinerára. Veľa sme chodili a spoznávali sme miesta. Šoféri výborní - vozil nás hlavne July a ten Vás pozdravuje. Ketut s nami šiel raz.
Ubytovanie na jednotku. Počasie rovnako, na horách raz pršalo. Všetky chrámy sme zliezli a zase vyliezli (tie reliéfy vytesané do tufu za tých 350 schodov napoludnie stáli). Stihli sme aj botanickú záhradu pri Jogjakarte. Nafotil som aj geológiu, a to na rôznych lokalitách. Deň pred odchodom sme absolvovali Batur, veľmi fajn. Netušil som, že to je Geopark, tie sú aj u nás a je to dosť móda. Škoda toho Ijena, ale asi by mi tie sírové výpary neurobili dobre.
Väčšina prehliadok chrámov vyžaduje minimálne pevné sandále, chodí sa často po dlhých a vysokých schodoch. Na Batur je potrebné obuť si pevné topánky, druhá polovica výstupu je dosť náročná a nahor sa ide vlastne cez skaly. Je potrebné počítať aj s dlhým a únavným zostupom, po východe slnka sa teplota veľmi rýchlo zvyšuje.....
Takže všetko O.K. , podarilo sa to a vďaka za bezchybnú prípravu z vašej strany.
S pozdravom Hradečtí.

Bali a Sumatra, september 2015

Dobrý deň, pani Šmejkalová,
chceli by sme Vám poďakovať za úplne skvelú a nádhernú dovolenku. Kebyže sa pýtate na naše výhrady či pripomienky, musím Vás sklamať - žiadne nie sú a nebudú :-)
Už na začiatku plánovania našej cesty sme boli spokojní a nadšení Vašim prístupom k veci, ako šijete dovolenky presne na mieru a podľa potrieb klientov, a nenarazili sme na nič, čo by pre Vás bol problém. Všetko (ale skutočne všetko) prebiehalo v úplnom poriadku. Základ bol v dobre a zaujímavo zostavenom harmonograme, ktorého sme sa držali po celú dobu našej cesty. Na Bali by sme okrem úžasných pamiatok, prírody, šnorchlovania a mnoho ďalšieho chceli vyzdvihnúť spoľahlivosť a ochotu osobných šoférov. Väčšinu dovolenky sa o nás staral Juli, a pokiaľ by sme sa na Bali vydali ešte raz, vyžiadali by sme si zase jeho. Bol na dohodnutých miestach vždy načas, ochotný pomôcť, podľa nášho zájmu po ceste kdekoľvek zastaviť, uistiť sa, či sme boli v poriadku ubytovaní alebo proste len rozprávať o miestnych pamiatkach, ľudoch, zvykoch.
Keď sme opúšťali Bali, boli sme nadmieru spokojní. To sme však netušili, čo na nás čaká na Sumatre. Napriek tomu, že sme tam strávili len 4 dni, zážitky z tohto ostrova predčili nielen všetky naše očakávania, ale aj 10 úplne skvelých dní strávených na Bali. Veľký podiel na tom má náš sprievodca Ali. Tak charizmatického človeka sme v živote nestretli. Jeho schopnosť pútavo rozprávať sa snáď ani nedá popísať. Samozrejme, že sme boli nadšení z návštevy pralesa, pozorovanie voľne žijúcich orangutanov, netopieria jaskyňa alebo jazdenie na slonoch, ale sme si na 100% istí, že vďaka Alimu tieto zážitky naberajú omnoho väčšie rozmery. Sumatra pre nás bola fascinujúcim miestom! A ak sa nám niekedy podarí sa tam vrátiť, tak rozhodne zase s Go2Indonesia a rozhodne zase s Alim. Ešte raz Vám mnohokrát ďakujem za skvelý prístup a ochotu, s akou ste pre nás zájazd vytvárali. A ak by som na záver mala vyzdvihnúť niečo, čo má Go2Indonesia skutočne dobre zvládnuté, tak je to skvelý výber miestnych ľudí (osobných šoférov a sprievodcov), ktorí krásne dotvárajú už tak pekne naplánovanú dovolenku.
Naozaj ďakujeme!
Martina a Jirka

Bali a Nusa Lembongan

Dobrý deň, pani Cerhová,
z Bali sme sa vrátili v stredu minulý týždeň. Všetko bolo v pohode, hotely aj výlety. Urobili sme si pár výletov naviac,
šnorchlovanie, výstup na chrám Lempuyang, raft atd. Všetko bolo dobre zorganizované, žiadne problémy.
Snáď jedine by som vytkla to, že v programe bolo zbytočné uvádzať ryžové políčka, ktoré sme mimochodem videli na iných
miestach na Bali viackrát. Päťminútová zastávka pri políčkach podľa môjho názoru by nemala byť uvádzaná ako program.
Celkový dojem ale super, takže ďakujem za organizáciu našej dovolenky. Veľmi sme si to užili.
Jana Drekslerová

Svadobná cesta na Bali, september 2015

Dobrý deň, pani Áda!
Veľmi by sme Vám s manželom chceli poďakovať za nezabudnuteľne krásnu svadobnú cestu. Bali je nielen krásne svojou prírodou, ale hlavne svojou atmosférou a veľmi usmievavými, ústretovými a pozitívne naladenými ľuďmi, ktorí podobne “nakazia” aj turistov. To aby som bola uprimná pre mňa na Bali bolo to najkrajšie, pretože v Európe som to ešte nikde nezažila!! Sme plní zážitkov a skúseností, ktoré ešte dnes vstrebávame:))) Výber hotelov bol skvelý, ak sa dá povedať, ktorý bol na zážitok najkrajší, tak to bol hotel v Ubude - Green Field, úžasný výhľad na ryžové políčka s krásnou terasou nikdy nezabudneme!! Všade milý, ústretový a usmievavý personál, jednoducho povedané, nie je čo vytknúť.
Ostrov Nusa Lembongan je kúzelný a zároveň si myslím, že ukazuje pravú tvár Bali menej “nakazenú” turizmom. Všetko prebehlo tak, ako bolo dohodnuté. Ketut, náš šofér, sa snažil s nami hovoriť po česky a čo sa dalo, nám ukázal. Sme radi, že sme si vybrali vašu cestovnú kanceláriu a že Vy ste nám to naplánovali na mieru:)))
Ďakujem veľmi pekne, Pittelová