Letenky Bali

Letenky na Bali lacno

CK Go2 Indonézia ponúka v rámci slovenského trhu finančne výhodné letenky na Bali a do Indonézie. Využívame touroperátorske ceny a navyše aj akčné ponuky priamo od leteckých spoločností, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Predaju leteniek na Bali sa venujeme dlhodobo a sme schopní nájsť výhodnejšie trasy (routing) než online letenkové systémy.

 • Letenky na Bali za lacnejšie touroperátorské ceny
 • Znalosti bezpečných vnútroštátnych dopravcov a spojov
Letenky-Bali

Letenky Bali ceny

Cena letenky Praha - Bali (Denpasar) – sa pohybuje celoročne od 650 Eur.
Môžete letieť – komfortne s jedným prestupom v Dubaji so spoločnosťou Emirates, počítajte však s vyššou cenou okolo 760 Eur a viac.
V prípade, že Vám nevadí viac ako 10 hodín čakať v čínskom Šanghaji na letisku v oboch smeroch, môžete výrazne ušetriť a letieť za cenu okolo 500 Eur so spoločnosťou China Eastern.
Ponúkajú sa aj možnosti letieť z Prahy alebo z Viedne do Jakarty (Jáva), Singapuru alebo Kuala Lumpuru, letenka potom stojí od 570 Eur a prelet na Bali a späť Vás výjde minimálne okolo 75 Eur. Vhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí chcú navštíviť niektoré ázijske metropoly.

Letenky Bali - letecké spoločnosti

CATHAY PACIFIC – spoločnosť Cathay Pacific je jedna z najlepších na svete a zároveň ponúka jedny z najlacnejších leteniek na Bali s odletom z Prahy. Na ceste do Indonézie sa môžete zastaviť na deň či dva v Hongkongu, ktorý je domovským mestom tejto leteckej spoločnosti. S Cathay Pacific môžete letieť na Bali alebo Jávu. Nečakáte na prestupoch, cenovo výhodné.
EMIRATES – spoločnosť Emirates Airlines má od júna 2015 novú linku Praha - Dubaj - Denpasar. Každý cestujúci má možnosť počas prestupu navštíviť mesto s najvyššou budovou sveta Burj Khalifa, Dubaj alebo si zalyžovať na umelo zasneženom kopci uprostred púšte. Pokračovať vo svojej ceste môžete ďalší deň v ranných hodinách. Spoločnosť Emirates doporučujeme všetkým, ktorí okrem návštevy Bali plánujú aj Jávu alebo Sumatru, odkiaľ majú tiež nadväzujúce spoje do Dubaja.
SINGAPORE AIRLINES – ďalšia päthviezdičková letecká spoločnosť, ktorá aj napriek tomu, že ponúka lety z Prahy s dvoma medzipristátiami (jedno v Európe a ďalšie v Singapure), tak má jedny z najkratších letov Praha - Denpasar - Praha. Navyše po ceste sa môžete pozrieť do Singapuru na deň alebo dva a využiť skvelý stopover program pre cestujúcich Singapore Airlines.
CHINA AIRLINES – China Airlines, solidná letecká spoločnosť z Tchaj-wanu, lieta z Prahy a Viedne na Bali a Jakartu. Sídlo spoločnosti je v Tajpeji na Tchaj-wane, kde väčšina cestujúcich prestupuje na spoje na indonézske ostrovy.
KOREAN AIRLINES – so spoločnosťou Korean Airlines môžete letieť do Jakarty alebo na Bali len s jedným prestupom v juhokórejskom Soule, za dostupné ceny leteniek a s profesionálnou posádkou na palube. Navyše, cestujúci s Korean Air majú možnosť prehliadky mesta Soul ZDARMA v rámci letenky zakúpenej s Go2Indonesia a navýšenie váhy batožinového limitu na 25 kg (namiesto 20kg) a príručnej batožiny na 12 kg.
CHINA EASTERN –v súčasnosti najlacnejšia spoločnosť ponúkajúca ceny okolo 500 Eur, počítajte však s viac ako 10-hodinovým úmorným čakaním na letisku v Šanghaji v oboch smeroch. Pre koho je však cena zásadným merítkom, vydá sa touto cestou.
Ostatné vybrané letecké spoločnosti: KLM, Malaysia Airlines, Qatar Airlines, Garuda Indonesia ponúkajú spoje z Európy na Bali. Občas sa na trhu objavia zaujímavé ceny s KLM a Qatar Airlines.

Letenky Bali

Dĺžka letu na Bali

"Dĺžka letu na Bali je približne 20 hod. (s jedným alebo dvoma prestupmi). Cestu si môžete spríjemniť zastávkou v niektorej z ázijskych metropol - Soul, Singapur, Dubaj, Tajpej alebo Kuala Lumpur počas preletu do Indonézie.

 • Singapore Airlines - najkratší a najkomfortnejší let, 2 prestupy
 • Cathay Pacific - kvalitný a komfortný let, 2 prestupy
 • Emirates - komfortný let s 1 prestupom v Dubaji

Letenky Bali - rady a tipy

Pripravili sme pre Vás niekoľko doporučení pre správny výber letenky a dovolenky.

 • pozor - veľmi lacné letenky mnohokrát nie je možné zrušiť
 • pred odletom doporučujeme získať telefón a email na letenkára, pre prípad, že budete potrebovať let zmeniť
 • leťte na Bali na jar alebo na jeseň, cena letenky je prijateľná, rovnako ako ceny na Bali
 • poistite si storno letenky

Garant destinácie

Ada Tzoneva špecialistka na Bali a Indonéziu

KONTAKTUJTE NÁS

Letenky Bali, letiště Dempasar

Medzipristátie v Ázii

Let na Bali rozhodne nepatrí k najkratším, preto odporúčame, spraviť si počas jednej z ciest zastávku v Ázii, v niektorom z ázijských veľkomiest:

 • Singapur - náš tip, ktorý Vás určite nesklame
 • Hongkong - pulzujúce mesto s mrakodrapmi
 • Dubaj - najvyššia budova sveta, moderná metropola
 • Kuala Lumpur - tajný tip na nákupy, veže „dvojčatá“ Petronas
 • Taipei - opomínané, hlavné mesto Tchaj-wanu

NÁŠ TIP

Let vyberajte dlhšiu dobu vopred (ideálne 3-4 mesiace). Preverte si predovšetkým dĺžku spojenia, dobu čakania pri prestupoch a podmienky zrušenia rezervácie.

Business a prvá trieda

Všetky spoločnosti ponúkajú business triedu, niektoré aj prvú triedu. Doporučujeme.

 • Singapore Airlines - milovníci luxusu - toto je vaša voľba
 • Emirates - business trieda, let z Prahy s A380
 • Qatar - najvyššia kvalita, súboj o prvé miesta

 

 

často kladené otázky

 

Kde nájsť lacné letenky na Bali?

Hľadajte špeciálne ponuky na zľavových weboch na letenky, prípadne kontaktujte CK Go2. Špeciálne ponuky sledujeme tiež. Všeobecne najvýhodnejšie je letieť do inej destinácie než na Bali, napr. Kuala Lumpur, Singapore apod. a odtiaľ preletieť na Bali. Tak môžete zohnať spiatočnú letenku výrazne lacnejšiu. Musíte však byť veľmi flexibilní a samostatní.

 

Ktorá letecká spoločnosť je na let na Bali najvhodnejšia?

Najlepší, ale zároveň drahší sú Singapore Airlines. Dobré spojenie ponúkajú Emirates s jedným prestupom, bohužiaľ cena je opäť vyššia. Slušné ceny ponúka Cathay Pacific, čakajú Vás 2 prestupy (jeden v Európe a druhý v Hong Kongu). Na Bali môžete letieť cez Čínu, pripravte sa ale na to, že v lietadle strávite min. 2 dni a kvalita servisu je nízka.

 

Nezabudnite na podmienky lacných leteniek

Letenky v zľave väčšinou nemôžete nijako meniť, stornovať. Náklady na zmenu cesty tak môžu byť veľmi vysoké.

viac otázok