o nás

cestovná kancelária

turistika

scenérie

pamiatky

náboženstvo

mesto

V oblasti cestovného ruchu pôsobime od roku 2005. Po úspechu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia sme aplikovali rovnaký koncept v našich ďalších destináciach - Vietnam, Bali, Indonézia, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Pacifik, Japonsko a Maurícius . Vo všetkých krajinách, kde pôsobime, máme stálu kanceláriu s českým delegátom. Základom je kvalitný servis vychádzajúci z detailnej znalosti Indonézie. Pracovníci CK Go2 z českej pobočky na Bali dlhodobo žili a destináciu naozaj poznajú. Česky hovoriaci sprievodcovia v Indonézii dlhodobo pôsobia a destináciu skutočne poznajú.

cestovní kancelář Go2

“v cestovaní sme našli radosť, tak sa ju snažíme odovzdať ďalej”

Bali

História cestovnej kancelárie Go2

Cestovná kancelária Go2 funguje od roku 2005 na popud rastúceho dopytu po službách na mieru. Teraz fungujeme v Mexiku, na Srí Lanke, Maledivách, Japonsku, Austrálii, Vietname a Indonézii pre českých a slovenských...

viac
Bali
Bali

Ľudia v Go2

Tím Go2 je tvorený profesionálmi v odbore cestovného ruchu. Máme bohaté skúsenosti ako sprievodcovia, cestovatelia, prípadne autori cestopisov a článkov. Predstavujeme celý realizačný tím, ktorý sa stará o ďalšie...

viac
Bali
Bali

Poistenie proti úpadku

Cestovná kancelária Go2, s.r.o. - špecialista na dovolenku na Bali a v Indonézii - má uzatvorené poistenie záruky proti úpadku v súlade so zákonom č. 159/1999 Sb. v platnom znení u Českej podnikateľkej poisťovne.

viac
Bali
Bali

Hodnoty spoločnosti

Našim hlavným cieľom je poskytovať služby na základe individuálnych požiadaviek a záujmov klienta. Ukážeme Vám Bali a Indonéziu z perspektívy vnímavého a zúčastneného pozorovateľa.

viac
Bali
Bali

Škola v raji, vzdelávanie detí

V roku 2013 po zoznámení s učiteľmi, majiteľmi pozemku a vypití bezpočtu káv s tonou cukru, sme sa rozhodli pomôcť miestnym, najprv nákupom učebníc, potom aj s budovaním a fungovaním školy. Vítajte v škole v raji....

viac
Bali
Bali

Zájazdy na mieru

Našou doménou je zaisťovanie poznávacích a individuálnych zájazdov na mieru, pri ktorých pripravujeme dovolenky na kľúč podľa Vašich požiadaviek plné aktivít, spoznávania a odpočinku.

viac
Bali
Bali

Firemné zájazdy

Okrem individuálnych zájazdov za exotikou sa v Go2 dlhodobo špecializujeme na zájazdy pre firemnú klientelu. Ponúkame programy pre firemnú klientelu, pre zamestnancov alebo obchodných partnerov.

viac
Bali